Taxfix
10 otvorenih radnih mjestaNjemačkaŠpanjolska
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 10 % od 10 radnih mjesta
Marketing i komunikacije30%
Customer success i korisnička podrška20%
Uprava i rukovoditelji20%
Proizvod i dizajn10%
Razvoj softvera (općenito)10%
Ostalo10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (10)
10poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
1objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-22)
16otvoreno na stranici, bilo koje starosti
24medijalna starost, dani
10%IT (1)
100%u Europi (10)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 16 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 94 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno9 · 90%
Mjesto rada nije navedeno1 · 10%
Razina iskustva
Senior5 · 50%
Staff2 · 20%
Područje
Marketing i komunikacije3 · 30%
Customer success i korisnička podrška2 · 20%
Uprava i rukovoditelji2 · 20%
Proizvod i dizajn1 · 10%
Razvoj softvera (općenito)1 · 10%
Države
Njemačka8
Španjolska2
Gradovi
Berlin8
Madrid2
Poslovi u posljednjih 30 dana
Senior MarTech Product Manager (d/f/m)
prije 2 danaIzvornik: Senior MarTech Product Manager (d/f/m)
HibridnoSeniorProizvod i dizajn
Staff Software Engineer
prije 3 danaIzvornik: Staff Software Engineer
StaffRazvoj softvera (općenito)JavaScript
Senior Product Marketing Manager (d/f/m)
prije 9 danaIzvornik: Senior Product Marketing Manager (d/f/m)
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Senior Growth Marketing Manager (d/f/m)
prije 11 danaIzvornik: Senior Growth Marketing Manager (d/f/m)
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Customer Success Manager (d/w/m)
prije 18 danaIzvornik: Customer Success Manager (d/w/m)
HibridnoCustomer success i korisnička podrškapotreban jezik: njemačkiDE
Mlađi/a Team Lead, Customer Success
prije 22 danaIzvornik: Associate Team Lead, Customer Success
HibridnoSeniorCustomer success i korisnička podrškapotreban jezik: španjolski
Izvornik: Business Unit Leader, Expert-Assisted Services (d/f/m)
HibridnoUprava i rukovoditeljipotreban jezik: njemački
Senior Product Management Builder (d/f/m)
prije 23 danaIzvornik: Senior Product Management Builder (d/f/m)
HibridnoSeniorUprava i rukovoditelji
Direktor brenda (d/f/m)
prije 24 danaIzvornik: Director of Brand (d/f/m)
HibridnoStaffMarketing i komunikacijepotreban jezik: njemački
Poduzetnik u rezidenciji (d/f/m)
prije 29 danaIzvornik: Entrepreneur in Residence (d/f/m)
Hibridnopotreban jezik: njemački
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 102, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 14:08 UTC, tijelo 260393 bajtova.