RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano upravo sada
Hrvatski
Prijava
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← natrag

Taxfix

10 otvorenih radnih mjestaNjemačkaŠpanjolska

Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 10 % od 10 radnih mjesta

Marketing i komunikacije30%
Customer success i korisnička podrška20%
Uprava i rukovoditelji20%
Proizvod i dizajn10%
Razvoj softvera (općenito)10%
Ostalo10%
10poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
1objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-22)
16otvoreno na stranici, bilo koje starosti
24medijalna starost, dani
10%IT (1)
100%u Europi (10)
0%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 16 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 94 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
082
096
107

Mjesto rada

Hibridno9 · 90%
Mjesto rada nije navedeno1 · 10%

Razina iskustva

Senior5 · 50%
Staff2 · 20%

Područje

Marketing i komunikacije3 · 30%
Customer success i korisnička podrška2 · 20%
Uprava i rukovoditelji2 · 20%
Proizvod i dizajn1 · 10%
Razvoj softvera (općenito)1 · 10%

Države

Njemačka8
Španjolska2

Gradovi

Berlin8
Madrid2

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Senior MarTech Product Manager (d/f/m)
Taxfix·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Berlinizvornik ↗
HibridnoSeniorProizvod i dizajn
Izvornik: Staff Software Engineer
Taxfix·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Madridizvornik ↗
StaffRazvoj softvera (općenito)JavaScript
Izvornik: Senior Product Marketing Manager (d/f/m)
Taxfix·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Berlinizvornik ↗
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Senior Growth Marketing Manager (d/f/m)
Taxfix·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Berlinizvornik ↗
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Customer Success Manager (d/w/m)
Taxfix·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Berlinizvornik ↗
HibridnoCustomer success i korisnička podrškapotreban jezik: njemačkiDE
Izvornik: Associate Team Lead, Customer Success
Taxfix·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Madridizvornik ↗
HibridnoSeniorCustomer success i korisnička podrškapotreban jezik: španjolski
Izvornik: Business Unit Leader, Expert-Assisted Services (d/f/m)
Taxfix·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Berlinizvornik ↗
HibridnoUprava i rukovoditeljipotreban jezik: njemački
Izvornik: Senior Product Management Builder (d/f/m)
Taxfix·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Berlinizvornik ↗
HibridnoSeniorUprava i rukovoditelji
Izvornik: Director of Brand (d/f/m)
Taxfix·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Berlinizvornik ↗
HibridnoStaffMarketing i komunikacijepotreban jezik: njemački
Izvornik: Entrepreneur in Residence (d/f/m)
Taxfix·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Berlinizvornik ↗
Hibridnopotreban jezik: njemački

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 102, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 14:08 UTC, tijelo 260393 bajtova.