ASTRO PAK
9 otvorenih radnih mjesta10 % na daljinuSjedinjene Američke DržaveKanada
Proizvodnja i hardverNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 9 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika50%
Zaštitarske usluge i sigurnost20%
Operacije i administracija10%
Prodaja5%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje5%
Financije i pravo5%
Uprava i rukovoditelji5%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (9)
20poslovi, posljednjih 30 dana
14novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 2.2 oglasa)
8objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
24otvoreno na stranici, bilo koje starosti
2medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
10%na daljinu
50%s plaćom
Pokazatelj veličine: 24 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 74 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno15 · 75%
Na lokaciji3 · 15%
Na daljinu2 · 10%
Razina iskustva
Junior5 · 25%
Senior2 · 10%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika10 · 50%
Zaštitarske usluge i sigurnost4 · 20%
Operacije i administracija2 · 10%
Uprava i rukovoditelji1 · 5%
Prodaja1 · 5%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 5%
Financije i pravo1 · 5%
Države
Sjedinjene Američke Države16
Kanada1
Gradovi
Indianapolis4
Raleigh3
Kansas City2
Dallas1
Fairfield1
Titusville1
South Plainfield1
Fort Worth1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Environmental, Health & Safety Field Specialist
Na daljinuJuniorZaštitarske usluge i sigurnost
Izvornik: Environmental, Health & Safety Field Specialist
JuniorZaštitarske usluge i sigurnost
Izvornik: Environmental, Health & Safety Field Specialist
JuniorZaštitarske usluge i sigurnost
Izvornik: Environmental, Health & Safety Field Specialist
JuniorZaštitarske usluge i sigurnost
Terenski tehničar/ka
prije 2 danaIzvornik: Field Technician
USD 20–24 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Terenski tehničar/ka
prije 2 danaIzvornik: Field Technician
USD 20–24 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Terenski tehničar/ka
prije 2 danaIzvornik: Field Technician
USD 20–24 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Terenski tehničar/ka
prije 2 danaIzvornik: Field Technician
USD 20–24 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Terenski tehničar/ka
prije 2 danaIzvornik: Field Technician
USD 20–24 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Terenski tehničar/ka
prije 2 danaIzvornik: Field Technician
USD 20–24 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Terenski tehničar/ka
prije 2 danaIzvornik: Field Technician
USD 20–24 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Terenski tehničar/ka
prije 2 danaIzvornik: Field Technician
USD 20–24 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Koordinator/ica operacija - Data Center
prije 8 danaIzvornik: Operations Coordinator - Data Center
Na lokacijiOperacije i administracija
Koordinator/ica operacija
prije 10 danaIzvornik: Operations Coordinator
Na lokacijiOperacije i administracija
Terenski tehničar/ka
prije 21 danIzvornik: Field Technician
USD 20–22 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Senior regruter/ica
prije 24 danaIzvornik: Senior Recruiter
Na daljinuSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Djelatnik/ca za fakturiranje i naplatu
prije 25 danaIzvornik: Billing & Collections Associate
USD 26–28 / satNa lokacijiJuniorFinancije i pravo
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 65, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 18:35 UTC, tijelo 426114 bajtova.