RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 1 min
Hrvatski
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← natrag

ASTRO PAK

9 otvorenih radnih mjesta10 % na daljinuSjedinjene Američke DržaveKanada

Proizvodnja i hardverNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 9 radnih mjesta

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika50%
Zaštitarske usluge i sigurnost20%
Operacije i administracija10%
Prodaja5%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje5%
Financije i pravo5%
Uprava i rukovoditelji5%
20poslovi, posljednjih 30 dana
14novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 2.2 oglasa)
8objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
24otvoreno na stranici, bilo koje starosti
2medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
10%na daljinu
50%s plaćom

Pokazatelj veličine: 24 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 74 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
092
1018

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno15 · 75%
Na lokaciji3 · 15%
Na daljinu2 · 10%

Razina iskustva

Junior5 · 25%
Senior2 · 10%

Područje

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika10 · 50%
Zaštitarske usluge i sigurnost4 · 20%
Operacije i administracija2 · 10%
Uprava i rukovoditelji1 · 5%
Prodaja1 · 5%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 5%
Financije i pravo1 · 5%

Države

Sjedinjene Američke Države16
Kanada1

Gradovi

Indianapolis4
Raleigh3
Kansas City2
Dallas1
Fairfield1
Titusville1
South Plainfield1
Fort Worth1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Environmental, Health & Safety Field Specialist
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Remoteizvornik ↗
Na daljinuJuniorZaštitarske usluge i sigurnost
Izvornik: Environmental, Health & Safety Field Specialist
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Raleigh, North Carolinaizvornik ↗
JuniorZaštitarske usluge i sigurnost
Izvornik: Environmental, Health & Safety Field Specialist
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Indianapolis, Indianaizvornik ↗
JuniorZaštitarske usluge i sigurnost
Izvornik: Environmental, Health & Safety Field Specialist
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Dallas, Texasizvornik ↗
JuniorZaštitarske usluge i sigurnost
Izvornik: Shop Technician
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Indianapolis, INizvornik ↗
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Field Technician
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Fairfield, Californiaizvornik ↗
USD 20–24 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Field Technician
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Titusville, Floridaizvornik ↗
USD 20–24 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Field Technician
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·South Plainfield, New Jerseyizvornik ↗
USD 20–24 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Field Technician
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Raleigh, North Carolinaizvornik ↗
USD 20–24 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Field Technician
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Kansas City, Kansasizvornik ↗
USD 20–24 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Field Technician
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Indianapolis, Indianaizvornik ↗
USD 20–24 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Field Technician
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Fort Worth, Texasizvornik ↗
USD 20–24 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Field Technician
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Ontario, Californiaizvornik ↗
USD 20–24 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Shop Supervisor
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Raleigh, North Carolinaizvornik ↗
SeniorUprava i rukovoditelji
Izvornik: Operations Coordinator - Data Center
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Indianapolis, Indianaizvornik ↗
Na lokacijiOperacije i administracija
Izvornik: Operations Coordinator
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Kansas City, KSizvornik ↗
Na lokacijiOperacije i administracija
Izvornik: Field Technician
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Hamilton, Ontario, Canadaizvornik ↗
USD 20–22 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Technical Sales Manager
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Upper Great Lakes Region izvornik ↗
Prodaja

Senior regruter/ica

prije 24 dana
Izvornik: Senior Recruiter
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Remoteizvornik ↗
Na daljinuSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Billing & Collections Associate
ASTRO PAK·Proizvodnja i hardver·Costa Mesa, CAizvornik ↗
USD 26–28 / satNa lokacijiJuniorFinancije i pravo

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 65, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 18:35 UTC, tijelo 426114 bajtova.