Balsam Brands
6 otvorenih radnih mjesta14 % na daljinuSjedinjene Američke Države
E-trgovina i maloprodajaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 6 radnih mjesta
Maloprodaja i trgovine43%
Uprava i rukovoditelji29%
Prodaja14%
Marketing i komunikacije14%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (6)
7poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
6različita radna mjesta (svako s 1.2 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-13)
14otvoreno na stranici, bilo koje starosti
30medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
14%na daljinu
86%s plaćom
Pokazatelj veličine: 14 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 278 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno3 · 43%
Mjesto rada nije navedeno2 · 29%
Na daljinu1 · 14%
Na lokaciji1 · 14%
Razina iskustva
Senior3 · 43%
Uprava (C-level)2 · 29%
Staff1 · 14%
Junior1 · 14%
Područje
Maloprodaja i trgovine3 · 43%
Uprava i rukovoditelji2 · 29%
Prodaja1 · 14%
Marketing i komunikacije1 · 14%
Države
Sjedinjene Američke Države7
Gradovi
Redwood City2
Burlingame1
Boise1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Head of Sales, New Accounts- USD 205K–256K / godina
- Na daljinu
- samo SAD
- Staff
- Prodaja
Izvornik: Store Manager, Balsam Hill Studio - Maui, HI- Senior
- Maloprodaja i trgovine
Izvornik: Merchandising Sample Coordinator- USD 27–33 / sat
- Junior
- Maloprodaja i trgovine
Izvornik: VP of Technology- USD 240K–302K / godina
- Hibridno
- Uprava (C-level)
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: VP of Technology- USD 240K–302K / godina
- Hibridno
- Uprava (C-level)
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Senior Brand Manager, GE Holiday Lighting- USD 151,6K–189,5K / godina
- Hibridno
- Senior
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Store Manager, Balsam Hill Studio - Kona, HI- USD 75K–94K / godina
- Na lokaciji
- Senior
- Maloprodaja i trgovine
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 22, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 23:26 UTC, tijelo 551494 bajtova.