Samlino Group
34 otvorena radna mjestaPortugal
Bankarstvo, osiguranje i financijeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 34 radnih mjesta
Uprava i rukovoditelji24%
Strategija, savjetovanje i analiza18%
Prodaja12%
Marketing i komunikacije12%
Financije i pravo12%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja3%
Upravljanje projektima i programima3%
Ostalo18%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (34)
34poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
34različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
34objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-09)
47otvoreno na stranici, bilo koje starosti
14medijalna starost, dani
0%IT (0)
100%u Europi (34)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 47 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 169 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na lokaciji34 · 100%
Razina iskustva
Junior14 · 41%
Uprava (C-level)4 · 12%
Staff1 · 3%
Područje
Uprava i rukovoditelji8 · 24%
Strategija, savjetovanje i analiza6 · 18%
Financije i pravo4 · 12%
Marketing i komunikacije4 · 12%
Prodaja4 · 12%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 3%
Upravljanje projektima i programima1 · 3%
Države
Portugal34
Gradovi
Lisbon34
Poslovi u posljednjih 30 dana
Voditelj/ica ventura - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Venture Manager - Samlino Group
Na lokacijiStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Venture Graduate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Djelatnik/ca za venture ulaganja - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Venture Associate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Analitičar/ka za venture - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Venture Analyst - Samlino Group
Na lokacijiStrategija, savjetovanje i analiza
Program za diplomante u tehnologiji - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Technology Graduate Program - Samlino Group
Na lokacijiJunior
Izvornik: Strategy Consulting Apprentice - Samlino Group
Na lokacijiJuniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Konzultant/ica za strategiju - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Strategy Consultant - Samlino Group
Na lokacijiStrategija, savjetovanje i analiza
Operating Principal - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Operating Principal - Samlino Group
Na lokacijiStaff
MBA program za diplomante - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: MBA Graduate Program - Samlino Group
Na lokacijiJunior
Voditelj/ica, ured CEO-a - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Manager, CEO's Office - Samlino Group
Na lokacijiUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Junior izvršni suradnik/ca - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Junior Executive - Samlino Group
Na lokacijiJuniorUprava i rukovoditelji
Voditelj/ica investicija - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Investment Manager - Samlino Group
Na lokacijiFinancije i pravo
Investment Graduate - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Investment Graduate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorFinancije i pravo
Investicijski suradnik/ica - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Investment Associate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorFinancije i pravo
Investicijski analitičar/ka - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Investment Analyst - Samlino Group
Na lokacijiFinancije i pravo
Izvornik: International Graduate Program - Samlino Group
Na lokacijiJunior
Interni konzultant/ica - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Internal Consultant - Samlino Group
Na lokacijiStrategija, savjetovanje i analiza
Growth Manager - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Growth Manager - Samlino Group
Na lokacijiMarketing i komunikacije
Diplomant/ica za Growth - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Growth Graduate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorMarketing i komunikacije
Growth suradnik/ca - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Growth Associate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorMarketing i komunikacije
Growth Analyst - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Growth Analyst - Samlino Group
Na lokacijiMarketing i komunikacije
Suradnik/ca osnivača - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Founder's Associate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorUprava i rukovoditelji
Executive in Residence - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Executive in Residence - Samlino Group
Na lokacijiUprava i rukovoditelji
Poduzetnik/ica u rezidenciji - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Entrepreneur in Residence - Samlino Group
Na lokaciji
CPO u izobrazbi - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: CPO-in-Training - Samlino Group
Na lokacijiUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
CMO-in-Training - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: CMO-in-Training - Samlino Group
Na lokacijiUprava i rukovoditelji
Chief of Staff - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Chief of Staff - Samlino Group
Na lokacijiUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
CEO-in-Training - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: CEO-in-Training - Samlino Group
Na lokacijiUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Business Development Manager - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Business Development Manager - Samlino Group
Na lokacijiProdaja
Diplomirani/a Business Development - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Business Development Graduate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorProdaja
Suradnik/ica za razvoj poslovanja - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Business Development Associate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorProdaja
Analitičar/ka razvoja poslovanja - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: Business Development Analyst - Samlino Group
Na lokacijiProdaja
Specijalist/ica za AI implementaciju - Samlino Group
prije 14 danaIzvornik: AI Implementation Specialist - Samlino Group
Na lokacijiUpravljanje projektima i programimapotreban jezik: portugalski
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 16, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:17 UTC, tijelo 374929 bajtova.