RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 1 min
Hrvatski
Prijava
Esta página está disponible en Español.Cambiar×

← natrag

Samlino Group

34 otvorena radna mjestaPortugal

Bankarstvo, osiguranje i financijeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 34 radnih mjesta

Uprava i rukovoditelji24%
Strategija, savjetovanje i analiza18%
Prodaja12%
Marketing i komunikacije12%
Financije i pravo12%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja3%
Upravljanje projektima i programima3%
Ostalo18%
34poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
34različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
34objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-09)
47otvoreno na stranici, bilo koje starosti
14medijalna starost, dani
0%IT (0)
100%u Europi (34)
0%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 47 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 169 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
0513
060
070
080
090
1034

Mjesto rada

Na lokaciji34 · 100%

Razina iskustva

Junior14 · 41%
Uprava (C-level)4 · 12%
Staff1 · 3%

Područje

Uprava i rukovoditelji8 · 24%
Strategija, savjetovanje i analiza6 · 18%
Financije i pravo4 · 12%
Marketing i komunikacije4 · 12%
Prodaja4 · 12%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 3%
Upravljanje projektima i programima1 · 3%

Države

Portugal34

Gradovi

Lisbon34

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Venture Manager - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Venture Graduate - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Venture Associate - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Venture Analyst - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Technology Graduate Program - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiJunior
Izvornik: Strategy Consulting Apprentice - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiJuniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Strategy Consultant - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Post-MBA Program - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokaciji
Izvornik: Operating Principal - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiStaff
Izvornik: MBA Graduate Program - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiJunior
Izvornik: Manager, CEO's Office - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Junior Executive - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiJuniorUprava i rukovoditelji
Izvornik: Investment Manager - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiFinancije i pravo
Izvornik: Investment Graduate - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiJuniorFinancije i pravo
Izvornik: Investment Associate - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiJuniorFinancije i pravo
Izvornik: Investment Analyst - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiFinancije i pravo
Izvornik: International Graduate Program - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiJunior
Izvornik: Internal Consultant - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Growth Manager - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiMarketing i komunikacije
Izvornik: Growth Graduate - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiJuniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Growth Associate - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiJuniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Growth Analyst - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiMarketing i komunikacije
Izvornik: Founder's Associate - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiJuniorUprava i rukovoditelji
Izvornik: Executive in Residence - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiUprava i rukovoditelji
Izvornik: Entrepreneur in Residence - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokaciji
Izvornik: CPO-in-Training - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: CMO-in-Training - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiUprava i rukovoditelji
Izvornik: Chief of Staff - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: CEO-in-Training - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Business Development Manager - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiProdaja
Izvornik: Business Development Graduate - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiJuniorProdaja
Izvornik: Business Development Associate - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiJuniorProdaja
Izvornik: Business Development Analyst - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiProdaja
Izvornik: AI Implementation Specialist - Samlino Group
Samlino Group·Bankarstvo, osiguranje i financije·Lisbon, Portugalizvornik ↗
Na lokacijiUpravljanje projektima i programimapotreban jezik: portugalski

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 16, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:17 UTC, tijelo 374929 bajtova.