FIRY
8 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke DržaveIndija
Igre i klađenjeTvrtka sa softverskim proizvodomUdio IT-a 12 % od 8 radnih mjesta
Financije i pravo33%
Marketing i komunikacije22%
IT podrška i administracija11%
Uprava i rukovoditelji11%
Ostalo22%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (8)
9poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-15)
22otvoreno na stranici, bilo koje starosti
52medijalna starost, dani
11%IT (1)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
11%s plaćom
Pokazatelj veličine: 22 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 127 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na lokaciji8 · 89%
Hibridno1 · 11%
Razina iskustva
Junior3 · 33%
Staff2 · 22%
Senior2 · 22%
Područje
Financije i pravo3 · 33%
Marketing i komunikacije2 · 22%
IT podrška i administracija1 · 11%
Uprava i rukovoditelji1 · 11%
Države
Sjedinjene Američke Države7
Indija2
Gradovi
Las Vegas6
Bengaluru2
New York City1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Agent/ica za povjerenje i integritet
prije 2 danaIzvornik: Trust and Integrity Agent
Na lokacijiJunior
Head of IT Infrastructure and Security
prije 4 danaIzvornik: Head of IT Infrastructure and Security
Na lokacijiStaffIT podrška i administracija
Pravni suradnik/ca za ugovore
prije 7 danaIzvornik: Contracts Paralegal
USD 114K–139K / godinaHibridnoSeniorFinancije i pravo
Izvornik: Accounting Manager, Stock-Based Compensation & Administration
Na lokacijiFinancije i pravo
Pravni suradnik/ca za ugovore
prije 8 danaIzvornik: Contracts Paralegal
Na lokacijiSeniorFinancije i pravo
Senior voditelj/ica analitike
prije 10 danaIzvornik: Senior Manager Analytics
Na lokacijiStaffUprava i rukovoditelji
Mlađi/a suradnik/ica za odnose s javnošću
prije 10 danaIzvornik: Public Relations Associate
Na lokacijiJuniorMarketing i komunikacije
Mlađi/a specijalist/ica za lifecycle CRM
prije 16 danaIzvornik: Associate Lifecycle CRM
Na lokacijiJunior
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 75, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 12:17 UTC, tijelo 335627 bajtova.