RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 9 min
Hrvatski
Prijava
Αυτή η σελίδα είναι διαθέσιμη στα Ελληνικά.Αλλαγή×

← natrag

FIRY

8 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke DržaveIndija

Igre i klađenjeTvrtka sa softverskim proizvodomUdio IT-a 12 % od 8 radnih mjesta

Financije i pravo33%
Marketing i komunikacije22%
IT podrška i administracija11%
Uprava i rukovoditelji11%
Ostalo22%
9poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-15)
22otvoreno na stranici, bilo koje starosti
52medijalna starost, dani
11%IT (1)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
11%s plaćom

Pokazatelj veličine: 22 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 127 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
064
071
085
094
108

Mjesto rada

Na lokaciji8 · 89%
Hibridno1 · 11%

Razina iskustva

Junior3 · 33%
Staff2 · 22%
Senior2 · 22%

Područje

Financije i pravo3 · 33%
Marketing i komunikacije2 · 22%
IT podrška i administracija1 · 11%
Uprava i rukovoditelji1 · 11%

Države

Sjedinjene Američke Države7
Indija2

Gradovi

Las Vegas6
Bengaluru2
New York City1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Trust and Integrity Agent
FIRY·Igre i klađenje·Las Vegas, Nevada, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiJunior
Izvornik: Head of IT Infrastructure and Security
FIRY·Igre i klađenje·Las Vegas, Nevada, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiStaffIT podrška i administracija
Izvornik: Contracts Paralegal
FIRY·Igre i klađenje·New York, New York, United Statesizvornik ↗
USD 114K–139K / godinaHibridnoSeniorFinancije i pravo
Izvornik: Accounting Manager, Stock-Based Compensation & Administration
FIRY·Igre i klađenje·Las Vegas, Nevada, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiFinancije i pravo
Izvornik: Contracts Paralegal
FIRY·Igre i klađenje·Las Vegas, Nevada, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiSeniorFinancije i pravo
Izvornik: Senior Manager Analytics
FIRY·Igre i klađenje·Bengaluru, Karnataka, Indiaizvornik ↗
Na lokacijiStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Public Relations Associate
FIRY·Igre i klađenje·Las Vegas, Nevada, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiJuniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Associate Lifecycle CRM
FIRY·Igre i klađenje·Bengaluru, Karnataka, Indiaizvornik ↗
Na lokacijiJunior

Co-op, komunikacije

prije 25 dana
Izvornik: Co-op, Communications
FIRY·Igre i klađenje·Las Vegas, Nevada, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiMarketing i komunikacije

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 75, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 12:17 UTC, tijelo 335627 bajtova.