Hermanson Company
13 otvorenih radnih mjesta10 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Zrakoplovstvo, svemir i obranaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 8 % od 13 radnih mjesta
Upravljanje projektima i programima38%
Operacije i administracija24%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja10%
Prodaja5%
QA i testiranje5%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje5%
Financije i pravo5%
Ostalo5%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (13)
21poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
13različita radna mjesta (svako s 1.6 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-09-25)
61otvoreno na stranici, bilo koje starosti
82medijalna starost, dani
5%IT (1)
0%u Europi (0)
10%na daljinu
86%s plaćom
Pokazatelj veličine: 61 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 156 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na lokaciji15 · 71%
Mjesto rada nije navedeno3 · 14%
Na daljinu2 · 10%
Hibridno1 · 5%
Razina iskustva
Senior7 · 33%
Srednja razina (Mid)3 · 14%
Junior1 · 5%
Područje
Upravljanje projektima i programima8 · 38%
Operacije i administracija5 · 24%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja2 · 10%
Uprava i rukovoditelji1 · 5%
Financije i pravo1 · 5%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 5%
QA i testiranje1 · 5%
Prodaja1 · 5%
Države
Sjedinjene Američke Države20
Gradovi
Kent5
Richmond5
Blue Springs3
Spokane3
Dallas2
Independence1
Lancaster1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Sr. Fabric Technical Data Architect- USD 165K–195K / godina
- Na daljinu
- Senior
Izvornik: Service Executive- USD 70K–85K / godina
- Hibridno
- Srednja razina (Mid)
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Estimating - Preconstruction Manager - FSC- Na daljinu
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Project Manager - FSC- USD 80K–140K / godina
- Senior
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Assistant Project Manager - FSC- USD 65K–110K / godina
- Junior
- Operacije i administracija
Izvornik: Assistant Project Manager- USD 65K–85K / godina
- Na lokaciji
- Operacije i administracija
Izvornik: Service Accounts Payable Coordinator- USD 58K–65K / godina
- Na lokaciji
- Financije i pravo
Izvornik: Structural Steel Detailer- USD 95K–115K / godina
- Na lokaciji
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Human Resources Coordinator- USD 60K–70K / godina
- Na lokaciji
- Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Project Manager- USD 95K–140K / godina
- Na lokaciji
- Senior
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Project Manager- USD 90K–120K / godina
- Na lokaciji
- Senior
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Assistant Project Manager- USD 65K–85K / godina
- Na lokaciji
- Operacije i administracija
Izvornik: QA/QC Inspector- USD 95K–130K / godina
- Na lokaciji
- QA i testiranje
Izvornik: Assistant Project Manager- USD 65K–85K / godina
- Na lokaciji
- Operacije i administracija
Izvornik: Assistant Project Manager- USD 65K–85K / godina
- Na lokaciji
- Operacije i administracija
Izvornik: Project Coordinator- Na lokaciji
- Srednja razina (Mid)
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Project Coordinator- Na lokaciji
- Srednja razina (Mid)
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Project Manager- USD 90K–120K / godina
- Na lokaciji
- Senior
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Project Manager- USD 90K–120K / godina
- Na lokaciji
- Senior
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Project Manager- USD 90K–120K / godina
- Na lokaciji
- Senior
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Account Executive- USD 120K–150K / godina
- Prodaja
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 173, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 21:16 UTC, tijelo 788202 bajtova.