RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtke
Hrvatski

← natrag

J&J Snack Foods

22 otvorena radna mjestaSjedinjene Američke Države

Hrana, pića i robe široke potrošnjeNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 5 % od 22 radnih mjesta

Obrti, graditeljstvo i proizvodnja39%
Financije i pravo17%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika17%
Operacije i administracija13%
QA i testiranje4%
Zaštitarske usluge i sigurnost4%
Uprava i rukovoditelji4%
23poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
22različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-08)
103otvoreno na stranici, bilo koje starosti
81medijalna starost, dani
4%IT (1)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
61%s plaćom

Pokazatelj veličine: 103 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 453 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

112
121
015
023
032
045
056
060
0713
0812
0925
1017

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno23 · 100%

Razina iskustva

Senior5 · 22%
Staff1 · 4%
Srednja razina (Mid)1 · 4%

Područje

Obrti, graditeljstvo i proizvodnja9 · 39%
Financije i pravo4 · 17%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika4 · 17%
Operacije i administracija3 · 13%
Uprava i rukovoditelji1 · 4%
Zaštitarske usluge i sigurnost1 · 4%
QA i testiranje1 · 4%

Države

Sjedinjene Američke Države23

Gradovi

Mount Laurel3
Weston3
Carrollton3
Paducah2
Rock Island2
Bridgeport1

Poslovi u posljednjih 30 dana

FSQA supervizor/ica

Izvornik: FSQA Supervisor
Hrana, pića i robe široke potrošnjeNJ - Bridgeport (Uptown)
  • USD 70K–75K / godina
  • Uprava i rukovoditelji
prije 5 danaizvornik ↗

Interni revizor/ka

Izvornik: Internal Auditor
Hrana, pića i robe široke potrošnjeNJ - Mount Laurel
  • USD 75K–90K / godina
  • Financije i pravo
prije 7 danaizvornik ↗

Senior tehničar/ka održavanja - 2. smjena

Izvornik: Senior Maintenance Technician - 2nd Shift
Hrana, pića i robe široke potrošnjeKY - Paducah
  • USD 26–30 / sat
  • Senior
  • Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 9 danaizvornik ↗

Planer/ica proizvodnje

Izvornik: Production Planner
Hrana, pića i robe široke potrošnjeNJ - Bellmawr
  • USD 65K–75K / godina
  • Operacije i administracija
prije 18 danaizvornik ↗

Nadzornik/ca održavanja

Izvornik: Maintenance Supervisor
Hrana, pića i robe široke potrošnjeNJ - Pennsauken Twp
  • USD 85K–95K / godina
  • Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 25 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 275, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-26 14:22 UTC, tijelo 2631679 bajtova.