prije 5 danaizvornik ↗
J&J Snack Foods
22 otvorena radna mjestaSjedinjene Američke Države
Hrana, pića i robe široke potrošnjeNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 5 % od 22 radnih mjesta
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja39%
Financije i pravo17%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika17%
Operacije i administracija13%
QA i testiranje4%
Zaštitarske usluge i sigurnost4%
Uprava i rukovoditelji4%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (22)
23poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
22različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-08)
103otvoreno na stranici, bilo koje starosti
81medijalna starost, dani
4%IT (1)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
61%s plaćom
Pokazatelj veličine: 103 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 453 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno23 · 100%
Razina iskustva
Senior5 · 22%
Staff1 · 4%
Srednja razina (Mid)1 · 4%
Područje
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja9 · 39%
Financije i pravo4 · 17%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika4 · 17%
Operacije i administracija3 · 13%
Uprava i rukovoditelji1 · 4%
Zaštitarske usluge i sigurnost1 · 4%
QA i testiranje1 · 4%
Države
Sjedinjene Američke Države23
Gradovi
Mount Laurel3
Weston3
Carrollton3
Paducah2
Rock Island2
Bridgeport1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Operater/ka u hali za slaganje
Izvornik: Stacking Hall Operator- USD 16 / sat
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 5 danaizvornik ↗
Voditelj/ica financijskog izvještavanja
Izvornik: Manager of Financial Reporting- USD 125K–140K / godina
- Staff
- Financije i pravo
prije 6 danaizvornik ↗
Voditelj/ica zaštite okoliša i sigurnosti na radu
Izvornik: Environmental Health and Safety Manager- USD 70K–85K / godina
- Srednja razina (Mid)
- Zaštitarske usluge i sigurnost
prije 6 danaizvornik ↗
prije 7 danaizvornik ↗
Senior tehničar/ka održavanja - 2. smjena
Izvornik: Senior Maintenance Technician - 2nd Shift- USD 26–30 / sat
- Senior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 9 danaizvornik ↗
Voditelj/ica opskrbnog lanca
Izvornik: Supply Chain Manager- USD 80K–95K / godina
- Operacije i administracija
prije 11 danaizvornik ↗
Voditelj/ica pakiranja (1. smjena)
Izvornik: Packaging Lead (1st Shift)- Senior
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 11 danaizvornik ↗
Nadzornik/ca proizvodnje - 2. smjena
Izvornik: Production Supervisor - 2nd Shift- USD 70K–75K / godina
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 16 danaizvornik ↗
Elektromehaničar (11PM-7AM)
Izvornik: Electromechanical Technician (11PM-7AM)- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 17 danaizvornik ↗
Elektromehaničar/ka (3PM-11PM)
Izvornik: Electromechanical Technician (3PM-11PM)- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 17 danaizvornik ↗
prije 17 danaizvornik ↗
prije 17 danaizvornik ↗
prije 18 danaizvornik ↗
Mehaničar/ka za održavanje
Izvornik: Maintenance Mechanic- USD 35 / sat
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 20 danaizvornik ↗
Industrijski mehaničar/ka - okruženje proizvodnje hrane
Izvornik: Industrial Mechanic - Food Manufacturing Environment- USD 28,59 / sat
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 23 danaizvornik ↗
prije 24 danaizvornik ↗
Nadzornik/ca održavanja
Izvornik: Maintenance Supervisor- USD 85K–95K / godina
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 25 danaizvornik ↗
prije 25 danaizvornik ↗
Operater/ka robota/ekstrudera (3. smjena)
Izvornik: Robot/Extruder operator (3rd shift)- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 25 danaizvornik ↗
prije 26 danaizvornik ↗
Voditelj/ica pouzdanosti i održavanja
Izvornik: Reliability & Maintenance Manager- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 28 danaizvornik ↗
Senior suradnik/ica za neizravne poreze
Izvornik: Senior Associate Indirect Tax- USD 100K–130K / godina
- Senior
- Financije i pravo
prije 28 danaizvornik ↗
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 275, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-26 14:22 UTC, tijelo 2631679 bajtova.