RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 1 min
Hrvatski
Prijava
This page is available in English.Switch×

← natrag

karllagerfeld

8 otvorenih radnih mjestaNizozemskaNjemačkaItalija

E-trgovina i maloprodajaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 8 radnih mjesta

Maloprodaja i trgovine38%
Operacije i administracija25%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje12%
Financije i pravo12%
Strategija, savjetovanje i analiza12%
8poslovi, posljednjih 30 dana
3novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
1objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
50otvoreno na stranici, bilo koje starosti
739medijalna starost, dani
0%IT (0)
100%u Europi (8)
0%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 50 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1337 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
031
043
050
061
074
085
091
107

Mjesto rada

Hibridno6 · 75%
Na lokaciji2 · 25%

Razina iskustva

Srednja razina (Mid)4 · 50%
Senior2 · 25%
Staff1 · 12%

Područje

Maloprodaja i trgovine3 · 38%
Operacije i administracija2 · 25%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 12%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 12%
Financije i pravo1 · 12%

Države

Nizozemska6
Njemačka1
Italija1

Gradovi

Amsterdam6
Munich1

Poslovi u posljednjih 30 dana

karllagerfeld·E-trgovina i maloprodaja·Amsterdam (HQ), North Hollandizvornik ↗
HibridnoStaffOperacije i administracija
Izvornik: Senior Business Analyst
karllagerfeld·E-trgovina i maloprodaja·Amsterdam (HQ), North Hollandizvornik ↗
HibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
karllagerfeld·E-trgovina i maloprodaja·Amsterdam (HQ), North Hollandizvornik ↗
HibridnoSrednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Senior Accounts Payable Coordinator
karllagerfeld·E-trgovina i maloprodaja·Amsterdam (HQ), North Hollandizvornik ↗
HibridnoSeniorFinancije i pravo

Merchandiser

prije 11 dana
Izvornik: Merchandiser
karllagerfeld·E-trgovina i maloprodaja·Amsterdam (HQ), North Hollandizvornik ↗
HibridnoSrednja razina (Mid)Maloprodaja i trgovine
Izvornik: Store Manager (m/w/d)
karllagerfeld·E-trgovina i maloprodaja·Munich, Bavariaizvornik ↗
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Maloprodaja i trgovinepotreban jezik: njemački
karllagerfeld·E-trgovina i maloprodaja·Serravalle Scrivia, Piedmontizvornik ↗
Na lokacijiMaloprodaja i trgovineIT
Izvornik: Inventory Specialist
karllagerfeld·E-trgovina i maloprodaja·Amsterdam (HQ), North Hollandizvornik ↗
HibridnoSrednja razina (Mid)Operacije i administracija

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 15, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-23 23:00 UTC, tijelo 953102 bajtova.