karllagerfeld
8 otvorenih radnih mjestaNizozemskaNjemačkaItalija
E-trgovina i maloprodajaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 8 radnih mjesta
Maloprodaja i trgovine38%
Operacije i administracija25%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje12%
Financije i pravo12%
Strategija, savjetovanje i analiza12%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (8)
8poslovi, posljednjih 30 dana
3novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
1objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
50otvoreno na stranici, bilo koje starosti
739medijalna starost, dani
0%IT (0)
100%u Europi (8)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 50 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1337 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno6 · 75%
Na lokaciji2 · 25%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)4 · 50%
Senior2 · 25%
Staff1 · 12%
Područje
Maloprodaja i trgovine3 · 38%
Operacije i administracija2 · 25%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 12%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 12%
Financije i pravo1 · 12%
Države
Nizozemska6
Njemačka1
Italija1
Gradovi
Amsterdam6
Munich1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Manager Design KARL LAGERFELD JEANS
prije 16 hHibridnoStaffOperacije i administracija
Senior Business Analyst
prije 2 danaIzvornik: Senior Business Analyst
HibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
HR Business Partner
prije 4 danaHibridnoSrednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Senior koordinator/ica obveza prema dobavljačima
prije 9 danaIzvornik: Senior Accounts Payable Coordinator
HibridnoSeniorFinancije i pravo
Voditelj/ica trgovine (m/w/d)
prije 18 danaIzvornik: Store Manager (m/w/d)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Maloprodaja i trgovinepotreban jezik: njemački
Assistant Store Manager - Serravalle
prije 22 danaNa lokacijiMaloprodaja i trgovineIT
Specijalist/ica za zalihe
prije 24 danaIzvornik: Inventory Specialist
HibridnoSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 15, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-23 23:00 UTC, tijelo 953102 bajtova.