Clearway Energy
16 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Energetika i klimaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 6 % od 16 radnih mjesta
Financije i pravo40%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja13%
Operacije i administracija10%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika10%
Razvoj softvera (općenito)7%
Upravljanje projektima i programima7%
Uprava i rukovoditelji7%
Ostalo7%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (16)
30poslovi, posljednjih 30 dana
6novo, posljednjih 7 dana
16različita radna mjesta (svako s 1.9 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-12)
68otvoreno na stranici, bilo koje starosti
36medijalna starost, dani
7%IT (2)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 68 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 911 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno26 · 87%
Na lokaciji4 · 13%
Razina iskustva
Junior11 · 37%
Senior9 · 30%
Srednja razina (Mid)1 · 3%
Staff1 · 3%
Područje
Financije i pravo12 · 40%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja4 · 13%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika3 · 10%
Operacije i administracija3 · 10%
Razvoj softvera (općenito)2 · 7%
Upravljanje projektima i programima2 · 7%
Uprava i rukovoditelji2 · 7%
Države
Sjedinjene Američke Države30
Gradovi
San Diego8
Scottsdale7
Denver4
Houston4
San Francisco2
Lancaster1
Lemoore1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Associate, Training DeveloperUSD 89K–110K / godinaHibridnoJuniorRazvoj softvera (općenito) Izvornik: Associate, Training DeveloperUSD 89K–110K / godinaHibridnoJuniorRazvoj softvera (općenito) Izvornik: Senior Associate, Market Fundamentals & Transmission - WestUSD 160K–180K / godinaHibridnoSenior Izvornik: Solar TechnicianUSD 50K–60K / godinaNa lokacijiJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Solar TechnicianUSD 50K–60K / godinaNa lokacijiJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: NERC Compliance EngineerUSD 105K–127K / godinaHibridnoFinancije i pravo Izvornik: Associate, Project DevelopmentUSD 120K–160K / godinaHibridnoJuniorUpravljanje projektima i programima Izvornik: Associate, Project DevelopmentUSD 120K–160K / godinaHibridnoJuniorUpravljanje projektima i programima Izvornik: Solar TechnicianUSD 50K–60K / godinaNa lokacijiJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Counsel, ISO/RTO ComplianceUSD 155K–215K / godinaHibridnoFinancije i pravo Izvornik: Counsel, ISO/RTO ComplianceUSD 155K–215K / godinaHibridnoFinancije i pravo Izvornik: Environmental Construction ManagerUSD 115K–136K / godinaHibridnoSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Environmental Construction ManagerUSD 115K–136K / godinaHibridnoSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Counsel, ISO/RTO ComplianceUSD 155K–215K / godinaHibridnoFinancije i pravo Izvornik: Counsel, ISO/RTO ComplianceUSD 155K–215K / godinaHibridnoFinancije i pravo Izvornik: Counsel, ISO/RTO ComplianceUSD 155K–215K / godinaHibridnoFinancije i pravo Izvornik: Environmental Construction ManagerUSD 115K–136K / godinaHibridnoSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Plant ManagerUSD 120K–145K / godinaHibridnoObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Operations Specialist I/IIUSD 64K–95K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Operacije i administracija Izvornik: Senior Associate, Risk and Structuring AnalyticsUSD 140K–178K / godinaHibridnoSeniorFinancije i pravo Izvornik: Senior Associate, Risk and Structuring AnalyticsUSD 140K–178K / godinaHibridnoSeniorFinancije i pravo Izvornik: Senior Associate, Risk and Structuring AnalyticsUSD 140K–178K / godinaHibridnoSeniorFinancije i pravo Izvornik: Senior Associate, Risk and Structuring AnalyticsUSD 140K–178K / godinaHibridnoSeniorFinancije i pravo Izvornik: Senior Associate, Risk and Structuring AnalyticsUSD 140K–178K / godinaHibridnoSeniorFinancije i pravo Izvornik: Associate, Energy ManagementUSD 140K–160K / godinaHibridnoJuniorUprava i rukovoditelji Izvornik: Senior Manager, Energy ManagementUSD 185K–215K / godinaHibridnoStaffUprava i rukovoditelji Izvornik: Associate, EPC ProcurementUSD 95K–135K / godinaHibridnoJuniorOperacije i administracija Izvornik: Operations Specialist IUSD 64K–88K / godinaNa lokacijiOperacije i administracija Izvornik: Solar GroundmanUSD 47K–55K / godinaHibridnoJunior Izvornik: Analyst, Market Optimization & TradingUSD 85K–95K / godinaHibridnoJuniorFinancije i pravo Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 228, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 13:43 UTC, tijelo 1394294 bajtova.