RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 5 min
Hrvatski

← natrag

Fifth Element

9 otvorenih radnih mjesta22 % na daljinuSjedinjene Američke Države

Savjetovanje, agencije i poslovne uslugeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 9 radnih mjesta

Kreativa, mediji i pisanje33%
Zdravstvo22%
Strategija, savjetovanje i analiza22%
Prodaja11%
Uprava i rukovoditelji11%
9poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-12)
12otvoreno na stranici, bilo koje starosti
12medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
22%na daljinu
89%s plaćom

Pokazatelj veličine: 12 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 60 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
093
108

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno7 · 78%
Na daljinu2 · 22%

Razina iskustva

Staff4 · 44%
Uprava (C-level)3 · 33%
Senior2 · 22%

Područje

Kreativa, mediji i pisanje3 · 33%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 22%
Zdravstvo2 · 22%
Uprava i rukovoditelji1 · 11%
Prodaja1 · 11%

Države

Sjedinjene Američke Države9

Gradovi

New York City9

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Associate Creative Director, Copy
Fifth Element·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·New York, New York, United Statesizvornik ↗
USD 160K–175K / godinaNa daljinuStaffKreativa, mediji i pisanje
Izvornik: VP, Strategy Director
Fifth Element·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·New York, New York, United Statesizvornik ↗
USD 175K–205K / godinaUprava (C-level)Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: VP, Account Director, Medical Education
Fifth Element·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·New York, New York, United Statesizvornik ↗
USD 175K–195K / godinaUprava (C-level)Zdravstvo
Izvornik: SVP, Group Strategy Director
Fifth Element·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·New York, New York, United Statesizvornik ↗
USD 230K–275K / godinaStaffStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Medical Strategy Director- MedComms
Fifth Element·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·New York, New York, United Statesizvornik ↗
USD 145K–160K / godinaStaffZdravstvo
Izvornik: Copy Supervisor
Fifth Element·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·New York, New York, United Statesizvornik ↗
USD 125K–135K / godinaSeniorKreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Account Supervisor
Fifth Element·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·New York, New York, United Statesizvornik ↗
USD 115K–135K / godinaSeniorUprava i rukovoditelji
Izvornik: Account Director
Fifth Element·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·New York, New York, United Statesizvornik ↗
USD 135K–155K / godinaStaffProdaja
Izvornik: VP, Associate Creative Director, Copy
Fifth Element·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·New York, New York, United Statesizvornik ↗
Na daljinuUprava (C-level)Kreativa, mediji i pisanje

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 16, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-24 04:52 UTC, tijelo 31573 bajtova.