Fifth Element
9 otvorenih radnih mjesta22 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Savjetovanje, agencije i poslovne uslugeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 9 radnih mjesta
Kreativa, mediji i pisanje33%
Zdravstvo22%
Strategija, savjetovanje i analiza22%
Prodaja11%
Uprava i rukovoditelji11%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (9)
9poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-12)
12otvoreno na stranici, bilo koje starosti
12medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
22%na daljinu
89%s plaćom
Pokazatelj veličine: 12 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 60 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno7 · 78%
Na daljinu2 · 22%
Razina iskustva
Staff4 · 44%
Uprava (C-level)3 · 33%
Senior2 · 22%
Područje
Kreativa, mediji i pisanje3 · 33%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 22%
Zdravstvo2 · 22%
Uprava i rukovoditelji1 · 11%
Prodaja1 · 11%
Države
Sjedinjene Američke Države9
Gradovi
New York City9
Poslovi u posljednjih 30 dana
Associate kreativni direktor/ica, copy
prije 11 danaIzvornik: Associate Creative Director, Copy
USD 160K–175K / godinaNa daljinuStaffKreativa, mediji i pisanje
VP, direktor/ica strategije
prije 12 danaIzvornik: VP, Strategy Director
USD 175K–205K / godinaUprava (C-level)Strategija, savjetovanje i analiza
VP, direktor/ica klijenata, medicinska edukacija
prije 12 danaIzvornik: VP, Account Director, Medical Education
USD 175K–195K / godinaUprava (C-level)Zdravstvo
SVP, direktor/ica strategije grupe
prije 12 danaIzvornik: SVP, Group Strategy Director
USD 230K–275K / godinaStaffStrategija, savjetovanje i analiza
Direktor/ica medicinske strategije- MedComms
prije 12 danaIzvornik: Medical Strategy Director- MedComms
USD 145K–160K / godinaStaffZdravstvo
Supervizor/ica copyja
prije 12 danaIzvornik: Copy Supervisor
USD 125K–135K / godinaSeniorKreativa, mediji i pisanje
Voditelj/ica računa
prije 12 danaIzvornik: Account Supervisor
USD 115K–135K / godinaSeniorUprava i rukovoditelji
VP, Associate kreativni direktor/ica, tekstovi
prije 25 danaIzvornik: VP, Associate Creative Director, Copy
Na daljinuUprava (C-level)Kreativa, mediji i pisanje
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 16, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-24 04:52 UTC, tijelo 31573 bajtova.