prije 2 danaizvornik ↗
Kent Companies
13 otvorenih radnih mjesta28 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 13 radnih mjesta
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja28%
Upravljanje projektima i programima22%
Zaštitarske usluge i sigurnost17%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje6%
Operacije i administracija6%
Financije i pravo6%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika6%
Ostalo11%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (13)
18poslovi, posljednjih 30 dana
7novo, posljednjih 7 dana
13različita radna mjesta (svako s 1.4 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-09-30)
54otvoreno na stranici, bilo koje starosti
34medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
28%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 54 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 53 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno12 · 67%
Na daljinu5 · 28%
Na lokaciji1 · 6%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)12 · 67%
Junior4 · 22%
Senior1 · 6%
Područje
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja5 · 28%
Upravljanje projektima i programima4 · 22%
Zaštitarske usluge i sigurnost3 · 17%
Financije i pravo1 · 6%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika1 · 6%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 6%
Operacije i administracija1 · 6%
Države
Sjedinjene Američke Države18
Gradovi
Lewisville6
Houston5
Pflugerville4
Washington3
Nashville3
Charlotte2
Atlanta2
Oklahoma City2
Poslovi u posljednjih 30 dana
prije 2 danaizvornik ↗
prije 4 danaizvornik ↗
Koordinator/ica sigurnosti
Izvornik: Safety CoordinatorNa lokacijiSrednja razina (Mid)Zaštitarske usluge i sigurnostpotreban jezik: španjolski
prije 4 danaizvornik ↗
Predstavnik/ca za sigurnost projekta
Izvornik: Project Safety RepresentativeSrednja razina (Mid)Upravljanje projektima i programima
prije 5 danaizvornik ↗
prije 6 danaizvornik ↗
prije 6 danaizvornik ↗
prije 12 danaizvornik ↗
prije 12 danaizvornik ↗
prije 13 danaizvornik ↗
Koordinator/ica sigurnosti
Izvornik: Safety CoordinatorNa daljinusamo SADSrednja razina (Mid)Zaštitarske usluge i sigurnostpotreban jezik: španjolski
prije 16 danaizvornik ↗
Nadzornik/ca
Izvornik: SuperintendentNa daljinusamo SADSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnjapotreban jezik: španjolski
prije 17 danaizvornik ↗
Inženjer/ka projekta
Izvornik: Project EngineerNa daljinusamo SADJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 18 danaizvornik ↗
Nadzornik/ca - Place and Finish
Izvornik: Superintendent - Place and FinishSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 19 danaizvornik ↗
Project Manager
Izvornik: Project ManagerNa daljinusamo SADSrednja razina (Mid)Upravljanje projektima i programima
prije 25 danaizvornik ↗
prije 25 danaizvornik ↗
Dvojezični Talent Acquisition Manager
Izvornik: Bilingual Talent Acquisition ManagerSrednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanjepotreban jezik: španjolski
prije 25 danaizvornik ↗
Asistent/ica Project Managera
Izvornik: Assistant Project ManagerNa daljinusamo SADSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
prije 25 danaizvornik ↗
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 241, pogreške: 1. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-25 14:12 UTC, tijelo 413252 bajtova.