RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtke
Hrvatski

← natrag

Kent Companies

13 otvorenih radnih mjesta28 % na daljinuSjedinjene Američke Države

Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 13 radnih mjesta

Obrti, graditeljstvo i proizvodnja28%
Upravljanje projektima i programima22%
Zaštitarske usluge i sigurnost17%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje6%
Operacije i administracija6%
Financije i pravo6%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika6%
Ostalo11%
18poslovi, posljednjih 30 dana
7novo, posljednjih 7 dana
13različita radna mjesta (svako s 1.4 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-09-30)
54otvoreno na stranici, bilo koje starosti
34medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
28%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 54 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 53 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
0940
1014

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno12 · 67%
Na daljinu5 · 28%
Na lokaciji1 · 6%

Razina iskustva

Srednja razina (Mid)12 · 67%
Junior4 · 22%
Senior1 · 6%

Područje

Obrti, graditeljstvo i proizvodnja5 · 28%
Upravljanje projektima i programima4 · 22%
Zaštitarske usluge i sigurnost3 · 17%
Financije i pravo1 · 6%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika1 · 6%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 6%
Operacije i administracija1 · 6%

Države

Sjedinjene Američke Države18

Gradovi

Lewisville6
Houston5
Pflugerville4
Washington3
Nashville3
Charlotte2
Atlanta2
Oklahoma City2

Poslovi u posljednjih 30 dana

Koordinator/ica naplate

Izvornik: Collections Coordinator
Nekretnine, graditeljstvo i proptechLewisville, Texas, United States
Srednja razina (Mid)Financije i pravo
prije 2 danaizvornik ↗

Nadzornik/ca

Izvornik: Superintendent
Nekretnine, graditeljstvo i proptechPflugerville, Texas, United States
Srednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 2 danaizvornik ↗

Nadzornik/ca

Izvornik: Superintendent
Nekretnine, graditeljstvo i proptechGrand Rapids, Michigan, United States
Srednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 4 danaizvornik ↗

Koordinator/ica sigurnosti

Izvornik: Safety Coordinator
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNew Kent, Virginia, United States
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Zaštitarske usluge i sigurnostpotreban jezik: španjolski
prije 4 danaizvornik ↗

Predstavnik/ca za sigurnost projekta

Izvornik: Project Safety Representative
Nekretnine, graditeljstvo i proptechPflugerville, Texas, United States
Srednja razina (Mid)Upravljanje projektima i programima
prije 5 danaizvornik ↗

Koordinator/ica sigurnosti

Izvornik: Safety Coordinator
Nekretnine, graditeljstvo i proptechPflugerville, Texas, United States
Zaštitarske usluge i sigurnost
prije 12 danaizvornik ↗

Project Manager

Izvornik: Project Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSan Antonio, Texas, United States
Srednja razina (Mid)Upravljanje projektima i programima
prije 12 danaizvornik ↗

Senior Project Manager

Izvornik: Senior Project Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechPflugerville, Texas, United States
SeniorUpravljanje projektima i programima
prije 13 danaizvornik ↗

Koordinator/ica sigurnosti

Izvornik: Safety Coordinator
Nekretnine, graditeljstvo i proptechLewisville, Texas, United States | Oklahoma City, Oklahoma, United States | Houston, Texas, United States | Atlanta, Georgia, United States | Washington, District of Columbia, United States
Na daljinusamo SADSrednja razina (Mid)Zaštitarske usluge i sigurnostpotreban jezik: španjolski
prije 16 danaizvornik ↗

Nadzornik/ca

Izvornik: Superintendent
Nekretnine, graditeljstvo i proptechLewisville, Texas, United States | Houston, Texas, United States | Nashville, Tennessee, United States | Oklahoma City, Oklahoma, United States | Atlanta, Georgia, United States
Na daljinusamo SADSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnjapotreban jezik: španjolski
prije 17 danaizvornik ↗

Inženjer/ka projekta

Izvornik: Project Engineer
Nekretnine, graditeljstvo i proptechLewisville, Texas, United States | Houston, Texas, United States | Nashville, Tennessee, United States | Washington, District of Columbia, United States | Miami, Florida, United States | Denver, Colorado, United States
Na daljinusamo SADJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 18 danaizvornik ↗

Nadzornik/ca - Place and Finish

Izvornik: Superintendent - Place and Finish
Nekretnine, graditeljstvo i proptechHouston, Texas, United States
Srednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 19 danaizvornik ↗

Project Manager

Izvornik: Project Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechLewisville, Texas, United States
Na daljinusamo SADSrednja razina (Mid)Upravljanje projektima i programima
prije 25 danaizvornik ↗

Entry Level radnik/ica

Izvornik: Entry Level Laborer
Nekretnine, graditeljstvo i proptechTraverse City, Michigan, United States
JuniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 25 danaizvornik ↗

Dvojezični Talent Acquisition Manager

Izvornik: Bilingual Talent Acquisition Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechHouston, Texas, United States
Srednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanjepotreban jezik: španjolski
prije 25 danaizvornik ↗

Asistent/ica Project Managera

Izvornik: Assistant Project Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechLewisville, Texas, United States | Denver, Colorado, United States | Washington, District of Columbia, United States | Nashville, Tennessee, United States
Na daljinusamo SADSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
prije 25 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 241, pogreške: 1. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-25 14:12 UTC, tijelo 413252 bajtova.