Ascera
7 otvorenih radnih mjesta14 % na daljinuSjedinjene Američke DržaveKolumbija
Kibernetička sigurnostNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 14 % od 7 radnih mjesta
Marketing i komunikacije43%
Financije i pravo29%
Prodaja14%
Informacijska sigurnost14%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (7)
7poslovi, posljednjih 30 dana
1novo, posljednjih 7 dana
7različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-15)
8otvoreno na stranici, bilo koje starosti
22medijalna starost, dani
14%IT (1)
0%u Europi (0)
14%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 8 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 94 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno5 · 71%
Na daljinu1 · 14%
Hibridno1 · 14%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)4 · 57%
Senior1 · 14%
Uprava (C-level)1 · 14%
Staff1 · 14%
Područje
Marketing i komunikacije3 · 43%
Financije i pravo2 · 29%
Informacijska sigurnost1 · 14%
Prodaja1 · 14%
Države
Sjedinjene Američke Države6
Kolumbija1
Gradovi
St. Petersburg6
Medellín1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Security Engineer, CrowdStrike
prije 9 danaIzvornik: Security Engineer, CrowdStrike
Na daljinuSrednja razina (Mid)Informacijska sigurnost
Pomoćnik/ca Controllera
prije 9 danaIzvornik: Assistant Controller
HibridnoSrednja razina (Mid)Financije i pravo
Marketing generalist/ica
prije 22 danaIzvornik: Marketing Generalist
Srednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
Specijalist/ica za email marketing
prije 22 danaIzvornik: Email Marketing Specialist
Srednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
Direktor/ica, Marketing i generiranje potražnje
prije 24 danaIzvornik: Director, Marketing and Demand Generation
StaffMarketing i komunikacije
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 65, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-24 14:19 UTC, tijelo 70356 bajtova.