RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 2 min
Hrvatski
Prijava
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← natrag

Ascera

7 otvorenih radnih mjesta14 % na daljinuSjedinjene Američke DržaveKolumbija

Kibernetička sigurnostNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 14 % od 7 radnih mjesta

Marketing i komunikacije43%
Financije i pravo29%
Prodaja14%
Informacijska sigurnost14%
7poslovi, posljednjih 30 dana
1novo, posljednjih 7 dana
7različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-15)
8otvoreno na stranici, bilo koje starosti
22medijalna starost, dani
14%IT (1)
0%u Europi (0)
14%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 8 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 94 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
080
091
106

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno5 · 71%
Na daljinu1 · 14%
Hibridno1 · 14%

Razina iskustva

Srednja razina (Mid)4 · 57%
Senior1 · 14%
Uprava (C-level)1 · 14%
Staff1 · 14%

Područje

Marketing i komunikacije3 · 43%
Financije i pravo2 · 29%
Informacijska sigurnost1 · 14%
Prodaja1 · 14%

Države

Sjedinjene Američke Države6
Kolumbija1

Gradovi

St. Petersburg6
Medellín1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Senior Staff Accountant
Ascera·Kibernetička sigurnost·Medellín, Medellin, Colombiaizvornik ↗
SeniorFinancije i pravo
Izvornik: Security Engineer, CrowdStrike
Ascera·Kibernetička sigurnost·St. Petersburg, Florida, United Statesizvornik ↗
Na daljinuSrednja razina (Mid)Informacijska sigurnost
Izvornik: Assistant Controller
Ascera·Kibernetička sigurnost·St. Petersburg, Florida, United Statesizvornik ↗
HibridnoSrednja razina (Mid)Financije i pravo
Izvornik: Marketing Generalist
Ascera·Kibernetička sigurnost·St. Petersburg, Florida, United Statesizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
Izvornik: Email Marketing Specialist
Ascera·Kibernetička sigurnost·St. Petersburg, Florida, United Statesizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Marketing i komunikacije

VP prodaje ili CRO

prije 23 dana
Izvornik: VP of Sales or CRO
Ascera·Kibernetička sigurnost·St. Petersburg, Florida, United Statesizvornik ↗
Uprava (C-level)Prodaja
Izvornik: Director, Marketing and Demand Generation
Ascera·Kibernetička sigurnost·St. Petersburg, Florida, United Statesizvornik ↗
StaffMarketing i komunikacije

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 65, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-24 14:19 UTC, tijelo 70356 bajtova.