RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 3 min
Hrvatski

← natrag

Consigli Construction

31 otvoreno radno mjestoSjedinjene Američke DržaveKanada

Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 31 radnih mjesta

Operacije i administracija27%
Upravljanje projektima i programima17%
Uprava i rukovoditelji17%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja12%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika7%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje5%
Financije i pravo5%
Ostalo5%
41poslovi, posljednjih 30 dana
7novo, posljednjih 7 dana
31različita radna mjesta (svako s 1.3 oglasa)
6objavljeno na najaktivniji dan (2026-09-30)
228otvoreno na stranici, bilo koje starosti
75medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
80%s plaćom

Pokazatelj veličine: 228 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 383 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

115
125
012
025
0314
049
053
0614
0739
0854
0933
1031

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno40 · 98%
Hibridno1 · 2%

Razina iskustva

Junior16 · 39%
Senior11 · 27%
Srednja razina (Mid)4 · 10%
Staff3 · 7%
Uprava (C-level)1 · 2%

Područje

Operacije i administracija11 · 27%
Uprava i rukovoditelji7 · 17%
Upravljanje projektima i programima7 · 17%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja5 · 12%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika3 · 7%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje2 · 5%
Financije i pravo2 · 5%
Zdravstvo1 · 2%

Države

Sjedinjene Američke Države41
Kanada1

Gradovi

Newark11
Raleigh8
New York City4
Hartford3
Washington3
Boston3
Albany2
Saratoga Springs2

Poslovi u posljednjih 30 dana

Voditelj/ica Lean u građevini

Izvornik: Construction Lean Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechWhite Plains, New York, United States | New York, New York, United States | Pleasant Valley, New York, United States
USD 120K–140K / godinaSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 2 danaizvornik ↗

M/E/P voditelj/ica

Izvornik: M/E/P Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechHartford, Connecticut, United States
SeniorUprava i rukovoditelji
prije 4 danaizvornik ↗

Nadzornik/ca

Izvornik: Superintendent
Nekretnine, graditeljstvo i proptechManchester, New Hampshire, United States
USD 98K–123K / godinaSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 5 danaizvornik ↗

Inženjer/ka projekta

Izvornik: Project Engineer
Nekretnine, graditeljstvo i proptechManchester, New Hampshire, United States
USD 76K–88K / godinaInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 5 danaizvornik ↗

M/E/P voditelj/ica

Izvornik: M/E/P Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechRaleigh, North Carolina, United States
USD 150K–180K / godinaSeniorUprava i rukovoditelji
prije 5 danaizvornik ↗

Nabavljač/ica

Izvornik: Purchaser
Nekretnine, graditeljstvo i proptechPleasant Valley, New York, United States | Albany, New York, United States
USD 100K–140K / godinaSeniorOperacije i administracija
prije 9 danaizvornik ↗

M/E/P voditelj/ica

Izvornik: M/E/P Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechCharlotte Amalie, St. Thomas, Virgin Islands, U.S. | Cruz Bay, St. Johns, Virgin Islands, U.S.
SeniorUprava i rukovoditelji
prije 11 danaizvornik ↗

Nadzornik/ca

Izvornik: Superintendent
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSpringfield, Massachusetts, United States | Hartford, Connecticut, United States
USD 98K–127K / godinaSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 12 danaizvornik ↗

Voditelj/ica razvoja projekata

Izvornik: Project Development Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechWashington, District of Columbia, United States
USD 96K–153K / godinaUpravljanje projektima i programima
prije 12 danaizvornik ↗

Pomoćnik/ca voditelja projekta, izravna nabava

Izvornik: Assistant Project Manager, Direct Purchasing
Nekretnine, graditeljstvo i proptechMilford, Massachusetts, United States | Boston, Massachusetts, United States | Washington, District of Columbia, United States
USD 100K–120K / godinaSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
prije 16 danaizvornik ↗

Izvršni direktor/ica projekta (zdravstvo/institucije)

Izvornik: Project Executive (Healthcare/Institution)
Nekretnine, graditeljstvo i proptechHartford, Connecticut, United States | New Haven, Connecticut, United States | Waterbury, Connecticut, United States | New London, Connecticut, United States
Uprava (C-level)Zdravstvo
prije 17 danaizvornik ↗

Voditelj/ica gradilišta

Izvornik: Project Superintendent
Nekretnine, graditeljstvo i proptechRaleigh, North Carolina, United States
USD 137K–180K / godinaObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 18 danaizvornik ↗

Inženjer/ka projekta

Izvornik: Project Engineer
Nekretnine, graditeljstvo i proptechRaleigh, North Carolina, United States
USD 75K–88K / godinaInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 18 danaizvornik ↗

Izvršni voditelj/ica projekta (Life Science/Pharma)

Izvornik: Project Executive (Life Science/Pharma)
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNew Brunswick, New Jersey, United States | Toms River, New Jersey, United States | Cherry Hill Township, New Jersey, United States | Bergenfield, New Jersey, United States | Westfield, New Jersey, United States
USD 211K–271K / godinaSeniorUpravljanje projektima i programima
prije 19 danaizvornik ↗

Pomoćnik/ica nadzornika

Izvornik: Assistant Superintendent
Nekretnine, graditeljstvo i proptechRaleigh, North Carolina, United States
USD 76K–88K / godinaJuniorOperacije i administracija
prije 19 danaizvornik ↗

Inženjer/ka projekta, izravna nabava

Izvornik: Project Engineer, Direct Purchasing
Nekretnine, graditeljstvo i proptechWashington, District of Columbia, United States
USD 78K–90K / godinaSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
prije 20 danaizvornik ↗

Voditelj/ica M/E/P (putujući) (sve razine)

Izvornik: M/E/P Manager (Traveling) (All Levels)
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSt. Louis, Missouri, United States | Saratoga Springs, New York, United States | Poughkeepsie, New York, United States | Raleigh, North Carolina, United States | Indianapolis, Indiana, United States | Houston, Texas, United States
Uprava i rukovoditelji
prije 20 danaizvornik ↗

Senior voditelj/ica pogodnosti i wellnessa

Izvornik: Senior Benefits and Wellness Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechMilford, Massachusetts, United States | Boston, Massachusetts, United States
HibridnoSeniorUprava i rukovoditelji
prije 23 danaizvornik ↗

Voditelj/ica sigurnosti (putujući) (sve razine)

Izvornik: Safety Manager (Traveling) (All Levels)
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSaratoga Springs, New York, United States | Cocoa Beach, Florida, United States | St. Louis, Missouri, United States | Orlando, Florida, United States | Albany, New York, United States | Wilton, New York, United States
SeniorZaštitarske usluge i sigurnost
prije 23 danaizvornik ↗

Voditelj/ica VDC

Izvornik: VDC Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechMilford, Massachusetts, United States | Boston, Massachusetts, United States
USD 123K–132K / godinaSeniorUprava i rukovoditelji
prije 24 danaizvornik ↗

Asistent/ica Project Managera

Izvornik: Assistant Project Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNew Brunswick, New Jersey, United States
USD 101K–117K / godinaSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
prije 24 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 105, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (unchanged) u 2026-10-24 22:40 UTC, tijelo 1666827 bajtova.