RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 1 min
Hrvatski
Prijava
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← natrag

Freeform

9 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države

Proizvodnja i hardverNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 33 % od 9 radnih mjesta

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika44%
IT podrška i administracija22%
Razvoj softvera (općenito)11%
Uprava i rukovoditelji11%
Ostalo11%
9poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-05)
78otvoreno na stranici, bilo koje starosti
80medijalna starost, dani
33%IT (3)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
89%s plaćom

Pokazatelj veličine: 78 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 347 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

111
120
010
020
037
0422
051
064
072
0829
095
107

Mjesto rada

Na lokaciji9 · 100%

Razina iskustva

Junior6 · 67%
Staff2 · 22%
Senior1 · 11%

Područje

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika4 · 44%
IT podrška i administracija2 · 22%
Uprava i rukovoditelji1 · 11%
Razvoj softvera (općenito)1 · 11%

Države

Sjedinjene Američke Države9

Gradovi

Los Angeles9

Poslovi u posljednjih 30 dana

Head of IT

prije 2 dana
Izvornik: Head of IT
Freeform·Proizvodnja i hardver·Los Angeles, CA (On-site)izvornik ↗
Na lokacijiStaffIT podrška i administracija
Izvornik: Senior IT Systems Engineer
Freeform·Proizvodnja i hardver·Los Angeles, CA (On-site)izvornik ↗
USD 160K–215K / godinaNa lokacijiSeniorIT podrška i administracijaBashPythonSQL
Izvornik: Head of Turbomachinery Technology
Freeform·Proizvodnja i hardver·Los Angeles, CAizvornik ↗
USD 200K–300K / godinaNa lokacijiStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: FPGA Engineer (New Grad Summer 2027)
Freeform·Proizvodnja i hardver·Los Angeles, CA (On-site)izvornik ↗
USD 125K–150K / godinaNa lokacijiJuniorRazvoj softvera (općenito)CC++
Izvornik: Additive Engineering Intern (Spring 2027)
Freeform·Proizvodnja i hardver·Los Angeles, CA (On-site)izvornik ↗
USD 30 / satNa lokacijiJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Manufacturing Engineering Intern (Spring 2027)
Freeform·Proizvodnja i hardver·Los Angeles, CA (On-site)izvornik ↗
USD 30 / satNa lokacijiJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Process Engineering Intern (Spring 2027)
Freeform·Proizvodnja i hardver·Los Angeles, CA (On-site)izvornik ↗
USD 30 / satNa lokacijiJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Manufacturing Engineering Intern, CNC Machining (Summer 2027)
Freeform·Proizvodnja i hardver·Los Angeles, CA (On-site)izvornik ↗
USD 30 / satNa lokacijiJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Materials Lab, General Helper (1st Shift)
Freeform·Proizvodnja i hardver·Los Angeles, CA (On-site)izvornik ↗
USD 20 / satNa lokacijiJunior

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 98, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 10:17 UTC, tijelo 1645255 bajtova.