prije 3 danaizvornik ↗
Kinder's
29 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Djelatnost nepoznataNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 3 % od 29 radnih mjesta
Operacije i administracija28%
Strategija, savjetovanje i analiza14%
Prodaja10%
Financije i pravo10%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika7%
Maloprodaja i trgovine3%
Marketing i komunikacije3%
Ostalo7%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (29)
29poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
29različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-14)
76otvoreno na stranici, bilo koje starosti
40medijalna starost, dani
3%IT (1)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
41%s plaćom
Pokazatelj veličine: 76 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 397 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno15 · 52%
Hibridno14 · 48%
Razina iskustva
Senior10 · 34%
Staff10 · 34%
Srednja razina (Mid)4 · 14%
Uprava (C-level)1 · 3%
Područje
Operacije i administracija8 · 28%
Strategija, savjetovanje i analiza4 · 14%
Financije i pravo3 · 10%
Prodaja3 · 10%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika2 · 7%
IT podrška i administracija1 · 3%
Maloprodaja i trgovine1 · 3%
Uprava i rukovoditelji1 · 3%
Države
Sjedinjene Američke Države29
Gradovi
Walnut Creek26
Bentonville6
Poslovi u posljednjih 30 dana
Senior analitičar/ka, financije klijenata
Izvornik: Senior Analyst, Customer Finance- USD 115K–125K / godina
- Hibridno
- Senior
- Financije i pravo
prije 4 danaizvornik ↗
Senior analitičar/ka, Demand Spend
Izvornik: Senior Analyst, Demand Spend- USD 115K–125K / godina
- Hibridno
- Senior
- Strategija, savjetovanje i analiza
prije 4 danaizvornik ↗
prije 6 danaizvornik ↗
Senior voditelj/ica, kontrola zaliha
Izvornik: Senior Manager, Inventory Control- Staff
- Operacije i administracija
prije 9 danaizvornik ↗
Analitičar/ka kontrole zaliha - Sirovine/WIP
Izvornik: Inventory Control Analyst - Raw Material/WIP- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
prije 10 danaizvornik ↗
Analitičar/ka za raspoređivanje zaliha - sirovine/WIP
Izvornik: Inventory Deployment Analyst - Raw Material/WIP- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
prije 10 danaizvornik ↗
Direktor/ica, strategija inovacija
Izvornik: Director, Innovation Strategy- Staff
- Strategija, savjetovanje i analiza
prije 10 danaizvornik ↗
Senior ERP analitičar/ka sustava
Izvornik: Senior ERP Systems Analyst- Senior
- IT podrška i administracija
prije 11 danaizvornik ↗
Analitičar/ka, Walmart CPFR
Izvornik: Analyst, Walmart CPFR- Hibridno
- Strategija, savjetovanje i analiza
prije 11 danaizvornik ↗
Analitičar/ka, Sam's Club CPFR
Izvornik: Analyst, Sam's Club CPFR- Hibridno
- Strategija, savjetovanje i analiza
prije 11 danaizvornik ↗
Director, Retail Customer Operations
Izvornik: Director, Retail Customer Operations- Staff
- Maloprodaja i trgovine
prije 11 danaizvornik ↗
Direktor/ica, CFO segmenta
Izvornik: Director, Segment CFO- Hibridno
- Uprava (C-level)
- Uprava i rukovoditelji
prije 11 danaizvornik ↗
Senior voditelj/ica transporta (Ambient Logistics)
Izvornik: Senior Manager, Transportation (Ambient Logistics)- Hibridno
- Staff
- Operacije i administracija
prije 11 danaizvornik ↗
Senior voditelj/ica transporta (Temperature-Controlled Logistics)
Izvornik: Senior Manager, Transportation (Temperature-Controlled Logistics)- Hibridno
- Staff
- Operacije i administracija
prije 11 danaizvornik ↗
Direktor/ica, planiranje opskrbe
Izvornik: Director, Supply Planning- Hibridno
- Staff
- Operacije i administracija
prije 16 danaizvornik ↗
Direktor/ica, korisničke operacije - Walmart, Inc.
Izvornik: Director, Customer Operations - Walmart, Inc.- Hibridno
- Staff
- Operacije i administracija
prije 16 danaizvornik ↗
Project Manager, predkomercijalizacija
Izvornik: Project Manager, Pre-commercialization- USD 135K–155K / godina
- Senior
- Upravljanje projektima i programima
prije 17 danaizvornik ↗
Senior direktor/ica, ko-proizvodnja
Izvornik: Senior Director, Co-Manufacturing- USD 215K–235K / godina
- Staff
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 17 danaizvornik ↗
Senior računovođa za troškove
Izvornik: Senior Cost Accountant- USD 105K–115K / godina
- Senior
- Financije i pravo
prije 18 danaizvornik ↗
Specijalist/ica za angažman talenata (Temp to Perm)
Izvornik: Talent Engagement Specialist (Temp to Perm)- USD 50 / sat
- Srednja razina (Mid)
prije 19 danaizvornik ↗
Regruter/ica za G&A financije (ugovor)
Izvornik: G&A Finance Recruiter (Contract)- USD 45–60 / sat
- Srednja razina (Mid)
- Financije i pravo
- potreban jezik: poljski
prije 19 danaizvornik ↗
Talent Sourcer (Ugovor)
Izvornik: Talent Sourcer (Contract)- Senior
- Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
prije 19 danaizvornik ↗
Sr. regruter/ica, G&A (operacije, prodaja, financije)
Izvornik: Sr. Recruiter, G&A (Operations, Sales, Finance)- USD 135K–155K / godina
- Senior
- Prodaja
prije 19 danaizvornik ↗
Senior direktor/ica, razvoj mreže kooperativne proizvodnje
Izvornik: Senior Director, Co-Manufacturing Network Development- USD 0–235 / sat
- Hibridno
- Staff
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 19 danaizvornik ↗
Senior analitičar/ka, prodajne operacije
Izvornik: Senior Analyst, Sales Operations- Hibridno
- Senior
- Prodaja
prije 25 danaizvornik ↗
Senior voditelj/ica, digitalni marketing
Izvornik: Senior Manager, Digital Marketing- USD 160K–180K / godina
- Hibridno
- Staff
- Marketing i komunikacije
prije 25 danaizvornik ↗
Senior analitičar/ka, specifikacije i sustavi pakiranja - Temp to Perm
Izvornik: Senior Analyst, Packaging Specs & Systems - Temp to Perm- USD 45–50 / sat
- Senior
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 25 danaizvornik ↗
Business Development Manager - Sam's Club
Izvornik: Business Development Manager - Sam's Club- USD 125K–145K / godina
- Hibridno
- Senior
- Prodaja
prije 26 danaizvornik ↗
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 133, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-26 05:18 UTC, tijelo 2215212 bajtova.