Lumos
7 otvorenih radnih mjesta16 % na daljinuSjedinjene Američke Države
TelekomunikacijeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 7 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika42%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja32%
Operacije i administracija21%
Prodaja5%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (7)
19poslovi, posljednjih 30 dana
7novo, posljednjih 7 dana
7različita radna mjesta (svako s 2.7 oglasa)
6objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
28otvoreno na stranici, bilo koje starosti
15medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
16%na daljinu
37%s plaćom
Pokazatelj veličine: 28 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 89 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno13 · 68%
Hibridno3 · 16%
Na daljinu3 · 16%
Razina iskustva
Senior11 · 58%
Staff5 · 26%
Junior2 · 11%
Srednja razina (Mid)1 · 5%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika8 · 42%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja6 · 32%
Operacije i administracija4 · 21%
Prodaja1 · 5%
Države
Sjedinjene Američke Države19
Gradovi
Summerville2
Waynesboro1
Chicago1
Lynchburg1
Sumter1
Wildwood1
Naperville1
Spartanburg1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Nadzornik/ica - uslužne operacije
prije 2 danaIzvornik: Supervisor - Service Operations
USD 68K–80K / godinaSeniorOperacije i administracija
Inženjer/ka projekata izgradnje OSP
prije 2 danaIzvornik: OSP Construction Project Engineer
USD 70K–85K / godinaSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Servisni tehničar/ka operacija I
prije 2 danaIzvornik: Operations Service Technician I
USD 28–32 / satHibridnoJuniorOperacije i administracija
Voditelj/ica - izgradnja OSP
prije 3 danaIzvornik: Manager - OSP Construction
StaffObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Inženjer/ka projekata izgradnje OSP
prije 3 danaIzvornik: OSP Construction Project Engineer
SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Inženjer/ka projekata izgradnje OSP
prije 3 danaIzvornik: OSP Construction Project Engineer
SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Inženjer/ka projekata izgradnje OSP
prije 3 danaIzvornik: OSP Construction Project Engineer
USD 70K–85K / godinaSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Voditelj/ica - izgradnja OSP
prije 10 danaIzvornik: Manager - OSP Construction
USD 84K–105K / godinaStaffObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Voditelj/ica - izgradnja OSP
prije 11 danaIzvornik: Manager - OSP Construction
HibridnoStaffObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Enterprise Account Executive
prije 11 danaIzvornik: Enterprise Account Executive
Na daljinuSeniorProdaja
Specijalist/ica za operacije usluga
prije 11 danaIzvornik: Service Operations Specialist
JuniorOperacije i administracija
Voditelj/ica - izgradnja OSP
prije 12 danaIzvornik: Manager - OSP Construction
StaffObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Inženjer/ka projekata izgradnje OSP
prije 12 danaIzvornik: OSP Construction Project Engineer
USD 70K–85K / godinaSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Inženjer/ka projekata izgradnje OSP
prije 15 danaIzvornik: OSP Construction Project Engineer
SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Inženjer/ka projekata izgradnje OSP
prije 15 danaIzvornik: OSP Construction Project Engineer
SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Voditelj/ica - izgradnja OSP
prije 15 danaIzvornik: Manager - OSP Construction
HibridnoStaffObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Inženjer/ka projekata izgradnje OSP
prije 16 danaIzvornik: OSP Construction Project Engineer
USD 70K–85K / godinaSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Nadzornik/ica - uslužne operacije
prije 24 danaIzvornik: Supervisor - Service Operations
Na daljinuSeniorOperacije i administracija
Voditelj/ica odnosa u građevinarstvu
prije 24 danaIzvornik: Construction Relations Manager
Na daljinuSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnjapotreban jezik: španjolski
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 70, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 19:06 UTC, tijelo 363537 bajtova.