RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 3 min
Hrvatski

← natrag

Lumos

7 otvorenih radnih mjesta16 % na daljinuSjedinjene Američke Države

TelekomunikacijeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 7 radnih mjesta

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika42%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja32%
Operacije i administracija21%
Prodaja5%
19poslovi, posljednjih 30 dana
7novo, posljednjih 7 dana
7različita radna mjesta (svako s 2.7 oglasa)
6objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
28otvoreno na stranici, bilo koje starosti
15medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
16%na daljinu
37%s plaćom

Pokazatelj veličine: 28 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 89 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
072
083
096
1017

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno13 · 68%
Hibridno3 · 16%
Na daljinu3 · 16%

Razina iskustva

Senior11 · 58%
Staff5 · 26%
Junior2 · 11%
Srednja razina (Mid)1 · 5%

Područje

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika8 · 42%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja6 · 32%
Operacije i administracija4 · 21%
Prodaja1 · 5%

Države

Sjedinjene Američke Države19

Gradovi

Summerville2
Waynesboro1
Chicago1
Lynchburg1
Sumter1
Wildwood1
Naperville1
Spartanburg1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Supervisor - Service Operations
Lumos·Telekomunikacije·Waynesboro, Virginiaizvornik ↗
USD 68K–80K / godinaSeniorOperacije i administracija
Izvornik: OSP Construction Project Engineer
Lumos·Telekomunikacije·Chicago, Illinois; Cook County, Illinoisizvornik ↗
USD 70K–85K / godinaSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Operations Service Technician I
Lumos·Telekomunikacije·Lynchburg, Virginiaizvornik ↗
USD 28–32 / satHibridnoJuniorOperacije i administracija
Izvornik: Manager - OSP Construction
Lumos·Telekomunikacije·Summerville, South Carolinaizvornik ↗
StaffObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: OSP Construction Project Engineer
Lumos·Telekomunikacije·Summerville, South Carolinaizvornik ↗
SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: OSP Construction Project Engineer
Lumos·Telekomunikacije·Sumter, South Carolinaizvornik ↗
SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: OSP Construction Project Engineer
Lumos·Telekomunikacije·Petersburg, Virginiaizvornik ↗
USD 70K–85K / godinaSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Manager - OSP Construction
Lumos·Telekomunikacije·Bartlett County, Illinoisizvornik ↗
USD 84K–105K / godinaStaffObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Manager - OSP Construction
Lumos·Telekomunikacije·Wildwood, Floridaizvornik ↗
HibridnoStaffObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Enterprise Account Executive
Lumos·Telekomunikacije·United States of America (USA), Remoteizvornik ↗
Na daljinuSeniorProdaja
Izvornik: Service Operations Specialist
Lumos·Telekomunikacije·Lorain County, Ohioizvornik ↗
JuniorOperacije i administracija
Izvornik: Manager - OSP Construction
Lumos·Telekomunikacije·Clark County, Indianaizvornik ↗
StaffObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: OSP Construction Project Engineer
Lumos·Telekomunikacije·DuPage, Illinoisizvornik ↗
USD 70K–85K / godinaSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: OSP Construction Project Engineer
Lumos·Telekomunikacije·Volusia County, Floridaizvornik ↗
SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: OSP Construction Project Engineer
Lumos·Telekomunikacije·Panama City, Floridaizvornik ↗
SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Manager - OSP Construction
Lumos·Telekomunikacije·Panama City, Floridaizvornik ↗
HibridnoStaffObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: OSP Construction Project Engineer
Lumos·Telekomunikacije·Bartlett County, Illinois; Naperville, Illinoisizvornik ↗
USD 70K–85K / godinaSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Supervisor - Service Operations
Lumos·Telekomunikacije·Spartanburg, South Carolinaizvornik ↗
Na daljinuSeniorOperacije i administracija
Izvornik: Construction Relations Manager
Lumos·Telekomunikacije·United States of America (USA), Remoteizvornik ↗
Na daljinuSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnjapotreban jezik: španjolski

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 70, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 19:06 UTC, tijelo 363537 bajtova.