Celero Communications, Inc.
4 otvorena radna mjestaKanadaSjedinjene Američke Države
Proizvodnja i hardverNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 4 radnih mjesta
Njega i skrb50%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika33%
Operacije i administracija17%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (4)
6poslovi, posljednjih 30 dana
5novo, posljednjih 7 dana
4različita radna mjesta (svako s 1.5 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
26otvoreno na stranici, bilo koje starosti
32medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
50%s plaćom
Pokazatelj veličine: 26 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 238 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno5 · 83%
Na lokaciji1 · 17%
Razina iskustva
Senior3 · 50%
Staff1 · 17%
Srednja razina (Mid)1 · 17%
Područje
Njega i skrb3 · 50%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika2 · 33%
Operacije i administracija1 · 17%
Države
Kanada4
Sjedinjene Američke Države3
Gradovi
Ottawa4
Irvine2
San Jose1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Senior ASIC Design Engineer - DSP/Analog/SerDes
SeniorNjega i skrb
Izvornik: Senior ASIC Design Engineer - DSP/Analog/SerDes
USD 150K–250K / godinaSeniorNjega i skrb
Izvornik: Senior ASIC Design Engineer - DSP/Analog/SerDes
USD 150K–250K / godinaSeniorNjega i skrb
Izvornik: Post-Silicon Validation Engineer (Multiple Levels)
USD 100K–200K / godinaNa lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Principal inženjer/ka optičkih sustava
prije 4 danaIzvornik: Principal Optical Systems Engineer
StaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Voditelj/ica ureda i administrativni koordinator/ica
prije 28 danaIzvornik: Office Manager & Administrative Coordinator
Srednja razina (Mid)Operacije i administracija
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 113, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 10:14 UTC, tijelo 195568 bajtova.