RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 3 min
Hrvatski
Prijava
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← natrag

Celero Communications, Inc.

4 otvorena radna mjestaKanadaSjedinjene Američke Države

Proizvodnja i hardverNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 4 radnih mjesta

Njega i skrb50%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika33%
Operacije i administracija17%
6poslovi, posljednjih 30 dana
5novo, posljednjih 7 dana
4različita radna mjesta (svako s 1.5 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
26otvoreno na stranici, bilo koje starosti
32medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
50%s plaćom

Pokazatelj veličine: 26 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 238 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
021
032
041
050
060
073
084
0910
105

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno5 · 83%
Na lokaciji1 · 17%

Razina iskustva

Senior3 · 50%
Staff1 · 17%
Srednja razina (Mid)1 · 17%

Područje

Njega i skrb3 · 50%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika2 · 33%
Operacije i administracija1 · 17%

Države

Kanada4
Sjedinjene Američke Države3

Gradovi

Ottawa4
Irvine2
San Jose1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Senior ASIC Design Engineer - DSP/Analog/SerDes
Celero Communications, Inc.·Proizvodnja i hardver·Ottawa, Ontario, Canadaizvornik ↗
SeniorNjega i skrb
Izvornik: Senior ASIC Design Engineer - DSP/Analog/SerDes
Celero Communications, Inc.·Proizvodnja i hardver·Irvine, CAizvornik ↗
USD 150K–250K / godinaSeniorNjega i skrb
Izvornik: Senior ASIC Design Engineer - DSP/Analog/SerDes
Celero Communications, Inc.·Proizvodnja i hardver·San Jose, CAizvornik ↗
USD 150K–250K / godinaSeniorNjega i skrb
Izvornik: Post-Silicon Validation Engineer (Multiple Levels)
Celero Communications, Inc.·Proizvodnja i hardver·Irvine, CA, or Ottawa, Ontario, Canadaizvornik ↗
USD 100K–200K / godinaNa lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Principal Optical Systems Engineer
Celero Communications, Inc.·Proizvodnja i hardver·Ottawa, Canadaizvornik ↗
StaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Office Manager & Administrative Coordinator
Celero Communications, Inc.·Proizvodnja i hardver·Ottawa, Ontario, Canadaizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Operacije i administracija

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 113, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 10:14 UTC, tijelo 195568 bajtova.