RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 1 min
Hrvatski
Prijava
Esta página está disponível em Português.Mudar×

← natrag

Monzo

21 otvoreno radno mjesto76 % na daljinuUjedinjeno KraljevstvoŠpanjolskaIrska

Zrakoplovstvo, svemir i obranaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 14 % od 21 radnih mjesta

Financije i pravo19%
Proizvod i dizajn14%
Strategija, savjetovanje i analiza14%
Uprava i rukovoditelji14%
Prodaja10%
Podaci i strojno učenje10%
Marketing i komunikacije10%
Kreativa, mediji i pisanje5%
21poslovi, posljednjih 30 dana
9novo, posljednjih 7 dana
21različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
72otvoreno na stranici, bilo koje starosti
81medijalna starost, dani
14%IT (3)
100%u Europi (21)
76%na daljinu
81%s plaćom

Pokazatelj veličine: 72 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1274 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
031
042
053
064
078
088
0912
1017

Mjesto rada

Na daljinu16 · 76%
Hibridno3 · 14%
Mjesto rada nije navedeno2 · 10%

Razina iskustva

Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Junior2 · 10%

Područje

Financije i pravo4 · 19%
Proizvod i dizajn3 · 14%
Strategija, savjetovanje i analiza3 · 14%
Uprava i rukovoditelji3 · 14%
Prodaja2 · 10%
Marketing i komunikacije2 · 10%
Podaci i strojno učenje2 · 10%
Kreativa, mediji i pisanje1 · 5%

Države

Ujedinjeno Kraljevstvo19
Španjolska3
Irska1

Gradovi

London18
Cardiff10
Barcelona2
Madrid1
Dublin1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Lead Product Manager, Growth
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Londonizvornik ↗
GBP 120K–140K / godinaNa daljinuSeniorProizvod i dizajn
Izvornik: Product Manager, Finance
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Londonizvornik ↗
GBP 80K–125K / godinaNa daljinusamo UKProizvod i dizajn
Izvornik: Senior Product Manager, Web Growth
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Londonizvornik ↗
GBP 100K–125K / godinaNa daljinuSeniorProizvod i dizajn
Izvornik: Vulnerable Customer Advisor
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Remote (UK)izvornik ↗
GBP 26,2K–30,6K / godinaNa daljinusamo UKStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior Writer, Borrowing
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Cardiff, London or Remote (UK)izvornik ↗
GBP 68K–88K / godinaNa daljinusamo UKSeniorKreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Prudential Risk Manager
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Cardiff, London or Remote (UK)izvornik ↗
GBP 64K–80K / godinaNa daljinusamo UKFinancije i pravo
Izvornik: Strategy & Commercial Manager
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Madridizvornik ↗
EUR 75K–95K / godinaHibridnoProdaja
Izvornik: Senior PR and Communications Manager (12 month fixed-term contract)
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Cardiff, London or Remote (UK)izvornik ↗
GBP 95K–115K / godinaNa daljinusamo UKSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Senior Growth Marketing Executive, Business Banking EU
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Cardiff, London or Remote (UK)izvornik ↗
GBP 42,5K–55,5K / godinaNa daljinusamo UKSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Model Validation Senior Manager
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Cardiff, London or Remote (UK)izvornik ↗
GBP 85K–105K / godinaNa daljinusamo UKStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Sales Account Executive
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Londonizvornik ↗
Na daljinuProdaja
Izvornik: Team Manager, Financial Crime, EU (Spanish Speaking)
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Cardiff, London or Remote (UK)izvornik ↗
GBP 38,3K–49K / godinaNa daljinusamo UKStaffFinancije i pravopotreban jezik: španjolski
Izvornik: Credit Risk Manager
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Dublinizvornik ↗
EUR 93,5K–114K / godinaHibridnoFinancije i pravo
Izvornik: Senior Service Analyst, Workforce Management
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Cardiff, London or Remote (UK)izvornik ↗
GBP 40,4K–51,0K / godinaNa daljinusamo UKSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Data Director, EU
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Barcelona; Cardiff, London or Remote (UK)izvornik ↗
GBP 150,9K–204,1K / godinaNa daljinuStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Regulatory Reporting Analyst
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Londonizvornik ↗
Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Controls Product Senior Manager
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·London; Remote (UK)izvornik ↗
GBP 85K–115K / godinaNa daljinusamo UKStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Staff Data Scientist
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Barcelona; Cardiff, London or Remote (UK); Londonizvornik ↗
GBP 124,4K–165K / godinaNa daljinuStaffPodaci i strojno učenjePythonSQL
Izvornik: Credit Risk Oversight Manager
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Cardiff, London or Remote (UK)izvornik ↗
GBP 79,9K–95K / godinaNa daljinusamo UKFinancije i pravo
Izvornik: Associate Data Scientist - Intern
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Londonizvornik ↗
HibridnoJuniorPodaci i strojno učenjePythonSQL
Izvornik: Associate Software Engineer - Intern
Monzo·Zrakoplovstvo, svemir i obrana·Londonizvornik ↗
JuniorRazvoj softvera (općenito)KotlinSwift

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 170, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 10:19 UTC, tijelo 1005343 bajtova.