Monzo
21 otvoreno radno mjesto76 % na daljinuUjedinjeno KraljevstvoŠpanjolskaIrska
Zrakoplovstvo, svemir i obranaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 14 % od 21 radnih mjesta
Financije i pravo19%
Proizvod i dizajn14%
Strategija, savjetovanje i analiza14%
Uprava i rukovoditelji14%
Prodaja10%
Podaci i strojno učenje10%
Marketing i komunikacije10%
Kreativa, mediji i pisanje5%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (21)
21poslovi, posljednjih 30 dana
9novo, posljednjih 7 dana
21različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
72otvoreno na stranici, bilo koje starosti
81medijalna starost, dani
14%IT (3)
100%u Europi (21)
76%na daljinu
81%s plaćom
Pokazatelj veličine: 72 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1274 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na daljinu16 · 76%
Hibridno3 · 14%
Mjesto rada nije navedeno2 · 10%
Razina iskustva
Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Junior2 · 10%
Područje
Financije i pravo4 · 19%
Proizvod i dizajn3 · 14%
Strategija, savjetovanje i analiza3 · 14%
Uprava i rukovoditelji3 · 14%
Prodaja2 · 10%
Marketing i komunikacije2 · 10%
Podaci i strojno učenje2 · 10%
Kreativa, mediji i pisanje1 · 5%
Države
Ujedinjeno Kraljevstvo19
Španjolska3
Irska1
Gradovi
London18
Cardiff10
Barcelona2
Madrid1
Dublin1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Lead Product Manager, Growth
prije 23 hIzvornik: Lead Product Manager, Growth
GBP 120K–140K / godinaNa daljinuSeniorProizvod i dizajn
Product Manager, financije
prije 1 danIzvornik: Product Manager, Finance
GBP 80K–125K / godinaNa daljinusamo UKProizvod i dizajn
Senior Product Manager, Web Growth
prije 1 danIzvornik: Senior Product Manager, Web Growth
GBP 100K–125K / godinaNa daljinuSeniorProizvod i dizajn
Savjetnik/ca za ranjive klijente
prije 1 danIzvornik: Vulnerable Customer Advisor
GBP 26,2K–30,6K / godinaNa daljinusamo UKStrategija, savjetovanje i analiza
Senior autor/ica, zaduživanje
prije 1 danIzvornik: Senior Writer, Borrowing
GBP 68K–88K / godinaNa daljinusamo UKSeniorKreativa, mediji i pisanje
Voditelj/ica bonitetnih rizika
prije 2 danaIzvornik: Prudential Risk Manager
GBP 64K–80K / godinaNa daljinusamo UKFinancije i pravo
Voditelj/ica strategije i komercijale
prije 2 danaIzvornik: Strategy & Commercial Manager
EUR 75K–95K / godinaHibridnoProdaja
Izvornik: Senior PR and Communications Manager (12 month fixed-term contract)
GBP 95K–115K / godinaNa daljinusamo UKSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Senior Growth Marketing Executive, Business Banking EU
GBP 42,5K–55,5K / godinaNa daljinusamo UKSeniorMarketing i komunikacije
Senior voditelj/ica validacije modela
prije 8 danaIzvornik: Model Validation Senior Manager
GBP 85K–105K / godinaNa daljinusamo UKStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Team Manager, Financial Crime, EU (Spanish Speaking)
GBP 38,3K–49K / godinaNa daljinusamo UKStaffFinancije i pravopotreban jezik: španjolski
Voditelj/ica kreditnog rizika
prije 15 danaIzvornik: Credit Risk Manager
EUR 93,5K–114K / godinaHibridnoFinancije i pravo
Izvornik: Senior Service Analyst, Workforce Management
GBP 40,4K–51,0K / godinaNa daljinusamo UKSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Direktor/ica za podatke, EU
prije 17 danaIzvornik: Data Director, EU
GBP 150,9K–204,1K / godinaNa daljinuStaffUprava i rukovoditelji
Analitičar/ka regulatornog izvještavanja
prije 18 danaIzvornik: Regulatory Reporting Analyst
Strategija, savjetovanje i analiza
Senior voditelj/ica proizvoda upravljačkih sustava
prije 22 danaIzvornik: Controls Product Senior Manager
GBP 85K–115K / godinaNa daljinusamo UKStaffUprava i rukovoditelji
Staff Data Scientist
prije 24 danaIzvornik: Staff Data Scientist
GBP 124,4K–165K / godinaNa daljinuStaffPodaci i strojno učenjePythonSQL
Voditelj/ica nadzora kreditnog rizika
prije 26 danaIzvornik: Credit Risk Oversight Manager
GBP 79,9K–95K / godinaNa daljinusamo UKFinancije i pravo
Mlađi/a Data Scientist - pripravnik/ica
prije 26 danaIzvornik: Associate Data Scientist - Intern
HibridnoJuniorPodaci i strojno učenjePythonSQL
Mlađi Software Engineer - pripravnik/ica
prije 26 danaIzvornik: Associate Software Engineer - Intern
JuniorRazvoj softvera (općenito)KotlinSwift
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 170, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 10:19 UTC, tijelo 1005343 bajtova.