RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 3 min
Hrvatski
Prijava
Denne side findes på Dansk.Skift×

← natrag

Ocado Group

19 otvorenih radnih mjesta5 % na daljinuUjedinjeno KraljevstvoSjedinjene Američke DržavePoljska

E-trgovina i maloprodajaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 26 % od 19 radnih mjesta

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika35%
Podaci i strojno učenje20%
Uprava i rukovoditelji15%
Financije i pravo10%
DevOps / SRE / platforma / cloud5%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja5%
Zaštitarske usluge i sigurnost5%
Ostalo5%
20poslovi, posljednjih 30 dana
9novo, posljednjih 7 dana
19različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-19)
56otvoreno na stranici, bilo koje starosti
50medijalna starost, dani
25%IT (5)
75%u Europi (15)
5%na daljinu
10%s plaćom

Pokazatelj veličine: 56 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1060 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
011
020
031
041
052
067
074
084
0911
1018

Mjesto rada

Hibridno11 · 55%
Mjesto rada nije navedeno4 · 20%
Na lokaciji4 · 20%
Na daljinu1 · 5%

Razina iskustva

Senior11 · 55%
Junior2 · 10%
Staff1 · 5%

Područje

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika7 · 35%
Podaci i strojno učenje4 · 20%
Uprava i rukovoditelji3 · 15%
Financije i pravo2 · 10%
Zaštitarske usluge i sigurnost1 · 5%
DevOps / SRE / platforma / cloud1 · 5%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 5%

Države

Ujedinjeno Kraljevstvo13
Sjedinjene Američke Države3
Poljska2
Australija1
Kanada1

Gradovi

Hatfield9
Kraków2
London1
Sydney1
Bristol1
Monroe1
Dallas1
Toronto1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Sustainability Manager
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Hatfield, United Kingdomizvornik ↗
HibridnoSeniorUprava i rukovoditelji
Izvornik: Fire and Safety Lead
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Hatfield, United Kingdomizvornik ↗
HibridnoSeniorZaštitarske usluge i sigurnost
Izvornik: Senior Software Engineer - Data & ML
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·London, United Kingdomizvornik ↗
HibridnoSeniorPodaci i strojno učenjeJavaPython
Izvornik: Analytics Manager, Central Data Products
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Hatfield, United Kingdomizvornik ↗
HibridnoUprava i rukovoditelji
Izvornik: Senior Data Platform Engineer
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Krakow, Polandizvornik ↗
PLN 314,1K–425K / mjesecHibridnoSeniorDevOps / SRE / platforma / cloudJavaScriptPythonTypeScript
Izvornik: Senior Data Engineer
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Krakow, Polandizvornik ↗
PLN 314,1K–425K / mjesecHibridnoSeniorPodaci i strojno učenjeJavaScriptPythonTypeScript
Izvornik: Technical Operator
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Sydney, Australiaizvornik ↗
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Senior Finance Business Partner - 12 months FTC
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Hatfield, United Kingdomizvornik ↗
HibridnoSeniorFinancije i pravo

Data Engineer

prije 4 dana
Izvornik: Data Engineer
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Hatfield, United Kingdomizvornik ↗
HibridnoPodaci i strojno učenjePythonSQL
Izvornik: Engineering Team Manager
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Erith, United Kingdomizvornik ↗
Na lokacijiStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Engineering Technician
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Bristol, United Kingdomizvornik ↗
Na lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Senior Maintenance Technician- Night Shift
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Monroe, Ohio, United Statesizvornik ↗
SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Senior EPM Systems Manager
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Hatfield, United Kingdomizvornik ↗
HibridnoSeniorUprava i rukovoditelji
Izvornik: Ocado Group Graduate Programmes: Register your Interest
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Hatfield, United Kingdomizvornik ↗
Junior
Izvornik: Maintenance Engineer (Night Shift)
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Dallas, Texas, United Statesizvornik ↗
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Field Service Technician
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Toronto, Ontario, Canadaizvornik ↗
Na lokacijiJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Senior Solutions Engineer
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Remote, United States of Americaizvornik ↗
Na daljinusamo SADSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Commercial Senior Finance Manager
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Hatfield, United Kingdomizvornik ↗
HibridnoSeniorFinancije i pravo
Izvornik: Engineering Technician
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Luton, United Kingdomizvornik ↗
Na lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika

Senior Data Analyst

prije 28 dana
Izvornik: Senior Data Analyst
Ocado Group·E-trgovina i maloprodaja·Hatfield, United Kingdomizvornik ↗
HibridnoSeniorPodaci i strojno učenjePythonRSQL

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 253, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 06:16 UTC, tijelo 480872 bajtova.