Ocado Group
19 otvorenih radnih mjesta5 % na daljinuUjedinjeno KraljevstvoSjedinjene Američke DržavePoljska
E-trgovina i maloprodajaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 26 % od 19 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika35%
Podaci i strojno učenje20%
Uprava i rukovoditelji15%
Financije i pravo10%
DevOps / SRE / platforma / cloud5%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja5%
Zaštitarske usluge i sigurnost5%
Ostalo5%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (19)
20poslovi, posljednjih 30 dana
9novo, posljednjih 7 dana
19različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-19)
56otvoreno na stranici, bilo koje starosti
50medijalna starost, dani
25%IT (5)
75%u Europi (15)
5%na daljinu
10%s plaćom
Pokazatelj veličine: 56 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1060 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno11 · 55%
Mjesto rada nije navedeno4 · 20%
Na lokaciji4 · 20%
Na daljinu1 · 5%
Razina iskustva
Senior11 · 55%
Junior2 · 10%
Staff1 · 5%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika7 · 35%
Podaci i strojno učenje4 · 20%
Uprava i rukovoditelji3 · 15%
Financije i pravo2 · 10%
Zaštitarske usluge i sigurnost1 · 5%
DevOps / SRE / platforma / cloud1 · 5%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 5%
Države
Ujedinjeno Kraljevstvo13
Sjedinjene Američke Države3
Poljska2
Australija1
Kanada1
Gradovi
Hatfield9
Kraków2
London1
Sydney1
Bristol1
Monroe1
Dallas1
Toronto1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Voditelj/ica održivosti
prije 22 hIzvornik: Sustainability Manager
HibridnoSeniorUprava i rukovoditelji
Izvornik: Fire and Safety Lead
HibridnoSeniorZaštitarske usluge i sigurnost
Senior Software Engineer - podaci i ML
prije 1 danIzvornik: Senior Software Engineer - Data & ML
HibridnoSeniorPodaci i strojno učenjeJavaPython
Izvornik: Analytics Manager, Central Data Products
HibridnoUprava i rukovoditelji
Senior Data Platform Engineer
prije 2 danaIzvornik: Senior Data Platform Engineer
PLN 314,1K–425K / mjesecHibridnoSeniorDevOps / SRE / platforma / cloudJavaScriptPythonTypeScript
Senior Data Engineer
prije 2 danaIzvornik: Senior Data Engineer
PLN 314,1K–425K / mjesecHibridnoSeniorPodaci i strojno učenjeJavaScriptPythonTypeScript
Izvornik: Senior Finance Business Partner - 12 months FTC
HibridnoSeniorFinancije i pravo
Engineering Team Manager
prije 8 danaIzvornik: Engineering Team Manager
Na lokacijiStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Inženjerski tehničar/ka
prije 8 danaIzvornik: Engineering Technician
Na lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Senior tehničar/ka održavanja- noćna smjena
prije 9 danaIzvornik: Senior Maintenance Technician- Night Shift
SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Senior voditelj/ica EPM sustava
prije 10 danaIzvornik: Senior EPM Systems Manager
HibridnoSeniorUprava i rukovoditelji
Izvornik: Ocado Group Graduate Programmes: Register your Interest
Junior
Inženjer/ka održavanja (noćna smjena)
prije 14 danaIzvornik: Maintenance Engineer (Night Shift)
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Serviser/ka na terenu
prije 16 danaIzvornik: Field Service Technician
Na lokacijiJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Senior Solutions Engineer
prije 21 danIzvornik: Senior Solutions Engineer
Na daljinusamo SADSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Commercial Senior voditelj/ica financija
prije 21 danIzvornik: Commercial Senior Finance Manager
HibridnoSeniorFinancije i pravo
Inženjerski tehničar/ka
prije 25 danaIzvornik: Engineering Technician
Na lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Senior Data Analyst
prije 28 danaIzvornik: Senior Data Analyst
HibridnoSeniorPodaci i strojno učenjePythonRSQL
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 253, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 06:16 UTC, tijelo 480872 bajtova.