RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 9 min
Hrvatski

← natrag

Newsweek

7 otvorenih radnih mjesta29 % na daljinuSjedinjene Američke DržaveUjedinjeno KraljevstvoArgentina

Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 7 radnih mjesta

Kreativa, mediji i pisanje57%
Marketing i komunikacije29%
Financije i pravo14%
7poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
7različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-07)
19otvoreno na stranici, bilo koje starosti
45medijalna starost, dani
0%IT (0)
43%u Europi (3)
29%na daljinu
43%s plaćom

Pokazatelj veličine: 19 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 199 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
042
050
062
071
082
096
106

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno5 · 71%
Na daljinu2 · 29%

Razina iskustva

Srednja razina (Mid)1 · 14%
Uprava (C-level)1 · 14%
Senior1 · 14%

Područje

Kreativa, mediji i pisanje4 · 57%
Marketing i komunikacije2 · 29%
Financije i pravo1 · 14%

Države

Sjedinjene Američke Države3
Ujedinjeno Kraljevstvo3
Argentina1

Gradovi

New York City1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Magazine Designer
Newsweek·Mediji, zabava i oglašavanje·Remote, Argentinaizvornik ↗
Na daljinuSrednja razina (Mid)Kreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Digital Content Editor, Maternity Coverage - Temporary Employee
Newsweek·Mediji, zabava i oglašavanje·United Statesizvornik ↗
USD 35–55 / satMarketing i komunikacije
Izvornik: Personal Finance Reporter
Newsweek·Mediji, zabava i oglašavanje·United Kingdomizvornik ↗
Financije i pravo
Izvornik: AI Policy Reporter
Newsweek·Mediji, zabava i oglašavanje·United Kingdomizvornik ↗
Kreativa, mediji i pisanje
Izvornik: VP, Content Products
Newsweek·Mediji, zabava i oglašavanje·New York, New Yorkizvornik ↗
USD 150K–180K / godinaUprava (C-level)Marketing i komunikacije
Izvornik: Business Reporter (Casual)
Newsweek·Mediji, zabava i oglašavanje·United Kingdomizvornik ↗
Kreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Senior News Editor
Newsweek·Mediji, zabava i oglašavanje·Remote, United Statesizvornik ↗
USD 100K–110K / godinaNa daljinusamo SADSeniorKreativa, mediji i pisanje

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 19, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 22:19 UTC, tijelo 415532 bajtova.