Toss
63 otvorena radna mjestaJužna Koreja
Umjetna inteligencija i podaciTvrtka sa softverskim proizvodomUdio IT-a 25 % od 63 radnih mjesta
Financije i pravo16%
Operacije i administracija12%
Proizvod i dizajn11%
Podaci i strojno učenje9%
Uprava i rukovoditelji8%
Informacijska sigurnost6%
IT podrška i administracija6%
Ostalo5%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (63)
64poslovi, posljednjih 30 dana
11novo, posljednjih 7 dana
63različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-14)
592otvoreno na stranici, bilo koje starosti
267medijalna starost, dani
27%IT (17)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 592 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 2319 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno64 · 100%
Razina iskustva
Senior3 · 5%
Staff1 · 2%
Područje
Financije i pravo10 · 16%
Operacije i administracija8 · 12%
Proizvod i dizajn7 · 11%
Podaci i strojno učenje6 · 9%
Uprava i rukovoditelji5 · 8%
IT podrška i administracija4 · 6%
Informacijska sigurnost4 · 6%
Marketing i komunikacije3 · 5%
Države
Južna Koreja64
Gradovi
Seoul64
Poslovi u posljednjih 30 dana
Internal Auditor (개인정보)
prije 22 hFinancije i pravo
Internal Auditor (보안)
prije 22 hFinancije i pravo
Technical Product Owner (AI)
prije 1 danProizvod i dizajn
Information Security Manager (3년이하)
prije 1 danInformacijska sigurnost
Specijalist/ica za zajednicu
prije 1 danIzvornik: Community Specialist
Specijalist/ica za Data Engineering
prije 2 danaIzvornik: Data Engineering Specialist
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Security Engineering Team Leader
prije 3 danaInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Savings Operations Specialist
prije 3 danaOperacije i administracija
ML Engineer (Growth)
prije 3 danaPodaci i strojno učenje
Voditelj/ica tima za operacije oglašavanja
prije 4 danaIzvornik: Ads Operations Team Leader
Operacije i administracija
Visual Designer (Product)
prije 7 danaProizvod i dizajn
토스증권 Security Engineer 서류패스 이벤트 (~11/1)
prije 8 danaIzvornik: 토스증권 Security Engineer 서류패스 이벤트 (~11/1)
Informacijska sigurnost
토스 Learner's High 서버 3기 특별전형
prije 9 dana고객상담 Manager
prije 9 danaUprava i rukovoditelji
Brand Design Assistant (프라이빗 공고)
prije 9 danaMarketing i komunikacije
Fraud Risk Manager
prije 9 danaFinancije i pravo
Design Assistant(프라이빗 공고)
prije 9 danaOperacije i administracija
[증권] Japan Hiring - Talent Acquisition
prije 10 danaSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Japan Hiring - Compliance Manager
prije 10 danaSeniorFinancije i pravo
Privacy Assistant
prije 11 danaOperacije i administracija
Internal Auditor (IT)
prije 12 danaIT podrška i administracijaPythonSQL
Talent Development Specialist
prije 15 danaInternal Auditor (재무)
prije 15 danaFinancije i pravo
Internal Auditor (업무)
prije 15 danaFinancije i pravo
Visual Designer (Interactive UI)
prije 16 danaProizvod i dizajn
Data Analyst (Compliance)
prije 16 danaPodaci i strojno učenje
Platform Product Owner (POS)
prije 16 danaProizvod i dizajn
CA Operations Manager (대면센터)
prije 17 danaOperacije i administracija
Asistent/ica za usklađenost (광고 모니터링)
prije 17 danaIzvornik: Compliance Assistant (광고 모니터링)
Financije i pravo
Security Policy Team Leader
prije 17 danaStrategija, savjetovanje i analiza
Platform Product Owner (Data & AI)
prije 18 danaProizvod i dizajn
Specijalist/ica za operacije brenda
prije 18 danaIzvornik: Brand Operations Specialist
Marketing i komunikacije
Accounting Manager
prije 18 danaFinancije i pravo
Commerce Partner SLA manager
prije 22 danaUprava i rukovoditelji
Commerce Demand & Capacity Planner
prije 22 danaOperacije i administracija
Commerce Risk & Cost manager
prije 22 danaFinancije i pravo
Voditelj/ica planiranja fulfillmenta u trgovini
prije 22 danaIzvornik: Commerce Fulfillment Planning Lead
SeniorOperacije i administracija
General Affairs Manager
prije 22 danaUprava i rukovoditelji
Marketing Specialist
prije 22 danaMarketing i komunikacije
FDS Manager (토스앱 플랫폼)
prije 23 danaUprava i rukovoditelji
AI Platform Engineer (Recommendation)
prije 23 danaDevOps / SRE / platforma / cloud
AI Platform Engineer (Retrieval)
prije 23 danaDevOps / SRE / platforma / cloud
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 249, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:22 UTC, tijelo 7915656 bajtova.