prije 2 danaizvornik ↗
Ackermann Group
13 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 13 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika46%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja23%
Prodaja15%
Financije i pravo8%
Uprava i rukovoditelji8%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (13)
13poslovi, posljednjih 30 dana
3novo, posljednjih 7 dana
13različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-19)
14otvoreno na stranici, bilo koje starosti
12medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 14 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 47 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno13 · 100%
Razina iskustva
Senior1 · 8%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika6 · 46%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja3 · 23%
Prodaja2 · 15%
Uprava i rukovoditelji1 · 8%
Financije i pravo1 · 8%
Države
Sjedinjene Američke Države13
Gradovi
Cincinnati3
Indianapolis2
Reynoldsburg2
Miamisburg2
Hilliard1
Pickerington1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Voditelj/ica održavanja - Residences at Breckenridge
Izvornik: Maintenance Supervisor - Residences at Breckenridge- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 6 danaizvornik ↗
Tehničar/ka održavanja 2 - Arbors at Turnberry
Izvornik: Maintenance Technician 2 - Arbors at Turnberry- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 6 danaizvornik ↗
prije 10 danaizvornik ↗
Tehničar/ka održavanja 2 - Trellises Apartments
Izvornik: Maintenance Technician 2 - Trellises Apartments- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 10 danaizvornik ↗
Tehničar/ka održavanja 3 - The Fort Apartments
Izvornik: Maintenance Technician 3 - The Fort Apartments- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 11 danaizvornik ↗
Tehničar/ka održavanja 2 - The Oaks Apartments
Izvornik: Maintenance Technician 2 - The Oaks Apartments- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 12 danaizvornik ↗
Konzultant/ica za najam - Madamore Apartments
Izvornik: Leasing Consultant - Madamore Apartments- Prodaja
prije 12 danaizvornik ↗
Tehničar/ka održavanja za više lokacija 2
Izvornik: Multisite Maintenance Technician 2- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 14 danaizvornik ↗
Tehničar/ka održavanja 2 - Austin Park Apartments
Izvornik: Maintenance Technician 2 - Austin Park Apartments- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 17 danaizvornik ↗
Voditelj/ica održavanja - Austin Park Apartments
Izvornik: Maintenance Supervisor - Austin Park Apartments- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 20 danaizvornik ↗
Nadzornik/ica održavanja - Altura Apartments
Izvornik: Maintenance Supervisor - Altura Apartments- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 26 danaizvornik ↗
Konzultant/ica za najam - Trellises Apartments & Windridge Townhomes
Izvornik: Leasing Consultant - Trellises Apartments & Windridge Townhomes- Prodaja
prije 27 danaizvornik ↗
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 24, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-26 11:24 UTC, tijelo 94728 bajtova.