RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano upravo sada
Hrvatski
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← natrag

AKS Engineering & Forestry, LLC

9 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke DržavePortoriko

Energetika i klimaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 9 radnih mjesta

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika33%
Operacije i administracija22%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje11%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja11%
Upravljanje projektima i programima11%
Uprava i rukovoditelji11%
9poslovi, posljednjih 30 dana
3novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-20)
81otvoreno na stranici, bilo koje starosti
183medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 81 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 218 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
0336
045
054
064
074
0811
0910
107

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno9 · 100%

Razina iskustva

Senior3 · 33%
Srednja razina (Mid)2 · 22%
Junior1 · 11%

Područje

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika3 · 33%
Operacije i administracija2 · 22%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 11%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 11%
Upravljanje projektima i programima1 · 11%
Uprava i rukovoditelji1 · 11%

Države

Sjedinjene Američke Države8
Portoriko1

Gradovi

Washington1
Richland1
Bend1
Las Vegas1
Kirkland1
San Juan1
Tualatin1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Environmental Construction Manager
AKS Engineering & Forestry, LLC·Energetika i klima·Washington izvornik ↗
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Survey Office Technician
AKS Engineering & Forestry, LLC·Energetika i klima·Richland, WAizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Survey Field Technician
AKS Engineering & Forestry, LLC·Energetika i klima·Bend, ORizvornik ↗
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Talent Acquisition Specialist
AKS Engineering & Forestry, LLC·Energetika i klima·Las Vegas, Nevada, United States, Tualatin, Oregon, United Statesizvornik ↗
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Project Manager- Public Works (PE)
AKS Engineering & Forestry, LLC·Energetika i klima·Kirkland, WAizvornik ↗
SeniorUpravljanje projektima i programima
Izvornik: Interconnection & Transmission Regulatory Manager
AKS Engineering & Forestry, LLC·Energetika i klima·San Juan, Puerto Ricoizvornik ↗
SeniorUprava i rukovoditeljipotreban jezik: španjolski
Izvornik: Junior Land Use Planner
AKS Engineering & Forestry, LLC·Energetika i klima·Tualatin, ORizvornik ↗
JuniorOperacije i administracija
Izvornik: Project Manager – Procurement Services
AKS Engineering & Forestry, LLC·Energetika i klima·United Statesizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Operacije i administracija
Izvornik: Civil Engineer-In-Training (EIT)- Forestry
AKS Engineering & Forestry, LLC·Energetika i klima·Vancouver, WAizvornik ↗
SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 68, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 10:22 UTC, tijelo 816542 bajtova.