AKS Engineering & Forestry, LLC
9 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke DržavePortoriko
Energetika i klimaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 9 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika33%
Operacije i administracija22%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje11%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja11%
Upravljanje projektima i programima11%
Uprava i rukovoditelji11%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (9)
9poslovi, posljednjih 30 dana
3novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-20)
81otvoreno na stranici, bilo koje starosti
183medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 81 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 218 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno9 · 100%
Razina iskustva
Senior3 · 33%
Srednja razina (Mid)2 · 22%
Junior1 · 11%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika3 · 33%
Operacije i administracija2 · 22%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 11%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 11%
Upravljanje projektima i programima1 · 11%
Uprava i rukovoditelji1 · 11%
Države
Sjedinjene Američke Države8
Portoriko1
Gradovi
Washington1
Richland1
Bend1
Las Vegas1
Kirkland1
San Juan1
Tualatin1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Voditelj/ica ekološke gradnje
prije 1 danIzvornik: Environmental Construction Manager
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Tehničar/ka u geodetskom uredu
prije 4 danaIzvornik: Survey Office Technician
Srednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Terenski tehničar/ka za izmjeru
prije 4 danaIzvornik: Survey Field Technician
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Talent Acquisition specijalist/ica
prije 8 danaIzvornik: Talent Acquisition Specialist
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Project Manager- javni radovi (PE)
prije 8 danaIzvornik: Project Manager- Public Works (PE)
SeniorUpravljanje projektima i programima
Voditelj/ica regulative međupovezivanja i prijenosa
prije 10 danaIzvornik: Interconnection & Transmission Regulatory Manager
SeniorUprava i rukovoditeljipotreban jezik: španjolski
Junior planer/ka korištenja zemljišta
prije 18 danaIzvornik: Junior Land Use Planner
JuniorOperacije i administracija
Project Manager – Procurement Services
prije 24 danaIzvornik: Project Manager – Procurement Services
Srednja razina (Mid)Operacije i administracija
Izvornik: Civil Engineer-In-Training (EIT)- Forestry
SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 68, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 10:22 UTC, tijelo 816542 bajtova.