Castlery
12 otvorenih radnih mjesta8 % na daljinuSingapurMalezijaAustralija
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 12 radnih mjesta
Marketing i komunikacije33%
Kreativa, mediji i pisanje25%
Operacije i administracija17%
Prodaja8%
Financije i pravo8%
Proizvod i dizajn8%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (12)
12poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
12različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-14)
35otvoreno na stranici, bilo koje starosti
53medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
8%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 35 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 161 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno11 · 92%
Na daljinu1 · 8%
Razina iskustva
Senior6 · 50%
Srednja razina (Mid)1 · 8%
Junior1 · 8%
Staff1 · 8%
Područje
Marketing i komunikacije4 · 33%
Kreativa, mediji i pisanje3 · 25%
Operacije i administracija2 · 17%
Prodaja1 · 8%
Proizvod i dizajn1 · 8%
Financije i pravo1 · 8%
Države
Singapur8
Malezija3
Australija1
Gradovi
Johor Bahru3
Sydney1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Senior stratég/inja za brend i sadržaj
prije 2 danaIzvornik: Senior Brand & Content Strategist
SeniorMarketing i komunikacije
Povremeni specijalist/ica prodaje, Sydney
prije 3 danaIzvornik: Casual Sales Specialist, Sydney
Prodaja
Category Growth Senior Specialist
prije 8 danaSeniorMarketing i komunikacije
Pomoćnik/ca u skladištu
prije 10 danaIzvornik: Warehouse Assistant
Srednja razina (Mid)Operacije i administracija
Financijski poslovni partner/ica, opskrbni lanac
prije 10 danaIzvornik: Finance Business Partner, Supply Chain
SeniorFinancije i pravo
Video montažer/ka i motion dizajner/ica
prije 17 danaIzvornik: Video Editor & Motion Designer
Kreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Specialist, Performance Marketing (North America)
Marketing i komunikacije
Senior specijalist/ica za logističke operacije
prije 19 danaIzvornik: Senior Logistics Operations Specialist
Na daljinuSeniorOperacije i administracija
Senior dizajner/ica koncepta trgovina
prije 23 danaIzvornik: Senior Store Concept Designer
SeniorKreativa, mediji i pisanje
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 16, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:24 UTC, tijelo 343025 bajtova.