RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 27 min
Hrvatski
Prijava
Тази страница е достъпна на Български.Превключване×

← natrag

Castlery

12 otvorenih radnih mjesta8 % na daljinuSingapurMalezijaAustralija

Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 12 radnih mjesta

Marketing i komunikacije33%
Kreativa, mediji i pisanje25%
Operacije i administracija17%
Prodaja8%
Financije i pravo8%
Proizvod i dizajn8%
12poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
12različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-14)
35otvoreno na stranici, bilo koje starosti
53medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
8%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 35 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 161 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
051
063
074
0810
097
1010

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno11 · 92%
Na daljinu1 · 8%

Razina iskustva

Senior6 · 50%
Srednja razina (Mid)1 · 8%
Junior1 · 8%
Staff1 · 8%

Područje

Marketing i komunikacije4 · 33%
Kreativa, mediji i pisanje3 · 25%
Operacije i administracija2 · 17%
Prodaja1 · 8%
Proizvod i dizajn1 · 8%
Financije i pravo1 · 8%

Države

Singapur8
Malezija3
Australija1

Gradovi

Johor Bahru3
Sydney1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Senior Brand & Content Strategist
Castlery·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Singapore, Central, Singaporeizvornik ↗
SeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Casual Sales Specialist, Sydney
Castlery·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Sydney, New South Wales, Australiaizvornik ↗
Prodaja
Castlery·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Singapore, Central, Singaporeizvornik ↗
SeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Lead UI/UX Designer
Castlery·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Singapore, Central, Singaporeizvornik ↗
SeniorProizvod i dizajn
Izvornik: Warehouse Assistant
Castlery·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Johor Bahru, Johor, Malaysiaizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Operacije i administracija
Izvornik: Finance Business Partner, Supply Chain
Castlery·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Singapore, Central, Singaporeizvornik ↗
SeniorFinancije i pravo
Izvornik: E-Commerce Intern
Castlery·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Singapore, Central, Singaporeizvornik ↗
JuniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Video Editor & Motion Designer
Castlery·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Johor Bahru, Johor, Malaysiaizvornik ↗
Kreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Specialist, Performance Marketing (North America)
Castlery·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Singapore, Central, Singaporeizvornik ↗
Marketing i komunikacije
Izvornik: Senior Logistics Operations Specialist
Castlery·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Johor Bahru, Johor, Malaysiaizvornik ↗
Na daljinuSeniorOperacije i administracija
Izvornik: Senior Store Concept Designer
Castlery·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Singapore, Central, Singaporeizvornik ↗
SeniorKreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Lead, Art Director
Castlery·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Singapore, Central, Singaporeizvornik ↗
StaffKreativa, mediji i pisanje

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 16, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:24 UTC, tijelo 343025 bajtova.