First Global Management Services, Inc.
21 otvoreno radno mjesto4 % na daljinuUjedinjeno KraljevstvoSjedinjene Američke DržaveNjemačka
Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 21 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika24%
Upravljanje projektima i programima24%
Uprava i rukovoditelji16%
Marketing i komunikacije12%
Kreativa, mediji i pisanje8%
Prodaja4%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja4%
Ostalo8%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (21)
25poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
21različita radna mjesta (svako s 1.2 oglasa)
6objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-08)
50otvoreno na stranici, bilo koje starosti
31medijalna starost, dani
0%IT (0)
56%u Europi (14)
4%na daljinu
28%s plaćom
Pokazatelj veličine: 50 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 379 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno12 · 48%
Mjesto rada nije navedeno6 · 24%
Na lokaciji6 · 24%
Na daljinu1 · 4%
Razina iskustva
Senior9 · 36%
Junior4 · 16%
Srednja razina (Mid)3 · 12%
Staff1 · 4%
Područje
Upravljanje projektima i programima6 · 24%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika6 · 24%
Uprava i rukovoditelji4 · 16%
Marketing i komunikacije3 · 12%
Kreativa, mediji i pisanje2 · 8%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 4%
Prodaja1 · 4%
Države
Ujedinjeno Kraljevstvo8
Sjedinjene Američke Države7
Njemačka5
Singapur2
Belgija1
Gradovi
London8
Munich5
New York City4
Jersey City1
Brussels1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Project Manager (event management)USD 77,5K–100,8K / godinaHibridnoSeniorUpravljanje projektima i programima Izvornik: 3D Designer HibridnoSeniorKreativa, mediji i pisanje Izvornik: Event ManagerMarketing i komunikacijepotreban jezik: njemački
Izvornik: Project Manager, Data & AIUSD 117,1K–134,7K / godinaHibridnoSeniorUpravljanje projektima i programima Izvornik: Senior Event Technology Manager (Cvent proficiency required)USD 92,9K–106,8K / godinaNa daljinuSeniorUprava i rukovoditelji Izvornik: Senior Event Production TechnicianNa lokacijiSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Project Manager, Corporate EventsHibridnoUpravljanje projektima i programima Izvornik: Attendee Data Coordinator Izvornik: Team Lead Event TechnologyHibridnoSeniorUprava i rukovoditelji Izvornik: Team Lead, Event Technology (Cvent experience required)USD 143,8K–165,3K / godinaHibridnoSeniorUprava i rukovoditelji Izvornik: Team Lead, Event Management Na lokacijiSeniorUprava i rukovoditelji Izvornik: Project Manager, Corporate EventsHibridnoUpravljanje projektima i programima Izvornik: Event Production CoordinatorNa lokacijiSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Event Coordinator - 6-Month Fixed-Term ContractNa lokacijiJuniorMarketing i komunikacijepotreban jezik: francuski Izvornik: Event Production Technician (12 month contract)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Event Production TechnicianInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Event & Venue Specialistpotreban jezik: njemački
Izvornik: Senior Event Production TechnicianNa lokacijiSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Project CoordinatorHibridnoJuniorUpravljanje projektima i programima Izvornik: Associate Project Manager (Corporate Event Planner)USD 63,1K–72,6K / godinaHibridnoJuniorMarketing i komunikacije Izvornik: Event Production TechnicianNa lokacijiSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Associate Project Manager, Corporate Events USD 63,1K–72,6K / godinaHibridnoJuniorUpravljanje projektima i programima Izvornik: Event Production TechnicianUSD 63,1K–72,6K / godinaSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Show ProducerKreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Account Director (fixed term contract - 12 months)HibridnoStaffProdaja Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 154, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 05:23 UTC, tijelo 731140 bajtova.