Sphere Entertainment Group, LLC
7 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 7 radnih mjesta
Operacije i administracija43%
Marketing i komunikacije29%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje14%
Financije i pravo14%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (7)
7poslovi, posljednjih 30 dana
1novo, posljednjih 7 dana
7različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
1objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
26otvoreno na stranici, bilo koje starosti
50medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 26 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 297 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na lokaciji7 · 100%
Razina iskustva
Senior3 · 43%
Staff2 · 29%
Uprava (C-level)1 · 14%
Srednja razina (Mid)1 · 14%
Područje
Operacije i administracija3 · 43%
Marketing i komunikacije2 · 29%
Financije i pravo1 · 14%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 14%
Države
Sjedinjene Američke Države7
Gradovi
New York City3
Las Vegas2
Burbank2
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Senior Manager Business Operations USD 125K–180K / godinaNa lokacijiStaffOperacije i administracija Izvornik: Senior Copywriter Marketing (Temporary)USD 45–58 / satNa lokacijiSeniorMarketing i komunikacije Izvornik: VP Accounting & Assistant ControllerUSD 193K–320K / godinaNa lokacijiUprava (C-level)Financije i pravo Izvornik: Specialist Talent AcquisitionUSD 75K–90K / godinaNa lokacijiSrednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje Izvornik: Director Paid MediaUSD 113K–220K / godinaNa lokacijiStaffMarketing i komunikacije Izvornik: Executive Administrative AssistantUSD 125K–160K / godinaNa lokacijiSeniorOperacije i administracija Izvornik: Senior Administrative AssistantUSD 85K–110K / godinaNa lokacijiSeniorOperacije i administracija Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 24, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 11:27 UTC, tijelo 503491 bajtova.