RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 4 min
Hrvatski
This page is available in English.Switch×

← natrag

Keeley Construction

18 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države

Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 18 radnih mjesta

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika25%
Operacije i administracija15%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja15%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje10%
Upravljanje projektima i programima10%
Financije i pravo5%
Vožnja i prijevoz5%
Ostalo15%
20poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
18različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-12)
52otvoreno na stranici, bilo koje starosti
32medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 52 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 262 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
021
032
040
052
060
077
086
0917
1017

Mjesto rada

Na lokaciji12 · 60%
Mjesto rada nije navedeno7 · 35%
Hibridno1 · 5%

Razina iskustva

Senior5 · 25%
Junior4 · 20%
Srednja razina (Mid)2 · 10%

Područje

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika5 · 25%
Operacije i administracija3 · 15%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja3 · 15%
Upravljanje projektima i programima2 · 10%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje2 · 10%
Vožnja i prijevoz1 · 5%
Financije i pravo1 · 5%

Države

Sjedinjene Američke Države20

Gradovi

St. Louis13
Dallas3
Austin1
Fort Worth1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Project Coordinator
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiUpravljanje projektima i programima
Izvornik: Sr. Procurement Specialist
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvornik ↗
HibridnoSeniorOperacije i administracija
Izvornik: Senior Superintendent
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvornik ↗
SeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Project Manager (Industrial)
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiUpravljanje projektima i programima
Izvornik: Combination Pipe Welder
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·New Johnsonville, Tennessee, United Statesizvornik ↗
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Industrial Pipefitter
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·New Johnsonville, Tennessee, United Statesizvornik ↗
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Project Engineer (Civil TX)
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Austin, Texas, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Summer 2027 Business Optimization Internship
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiJunior
Izvornik: Project Manager (Civil Construction)
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Sr Project Manager (Civil Construction)
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika

CDL vozač/ica

prije 12 dana
Izvornik: CDL Driver
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Dallas, Texas, United Statesizvornik ↗
JuniorVožnja i prijevoz

Betonirac/ka

prije 12 dana
Izvornik: Concrete Finisher
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Fort Worth, Texas, United Statesizvornik ↗
Srednja razina (Mid)

Betonirac/ka

prije 12 dana
Izvornik: Concrete Finisher
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Dallas, Texas, United Statesizvornik ↗
Srednja razina (Mid)
Izvornik: Field Talent Planning Specialist
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiJuniorOperacije i administracijapotreban jezik: španjolski
Izvornik: Executive Administrative Assistant
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiOperacije i administracija
Izvornik: Senior Payroll Specialist
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvornik ↗
SeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Payroll Specialist
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiJuniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje

Senior računovođa

prije 25 dana
Izvornik: Senior Accountant
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiSeniorFinancije i pravo
Izvornik: Project Engineer (Civil TX)
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Dallas, Texas, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Project Engineer (Civil)
Keeley Construction·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvornik ↗
Na lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 199, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 18:03 UTC, tijelo 631694 bajtova.