Keeley Construction
18 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 18 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika25%
Operacije i administracija15%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja15%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje10%
Upravljanje projektima i programima10%
Financije i pravo5%
Vožnja i prijevoz5%
Ostalo15%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (18)
20poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
18različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-12)
52otvoreno na stranici, bilo koje starosti
32medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 52 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 262 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na lokaciji12 · 60%
Mjesto rada nije navedeno7 · 35%
Hibridno1 · 5%
Razina iskustva
Senior5 · 25%
Junior4 · 20%
Srednja razina (Mid)2 · 10%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika5 · 25%
Operacije i administracija3 · 15%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja3 · 15%
Upravljanje projektima i programima2 · 10%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje2 · 10%
Vožnja i prijevoz1 · 5%
Financije i pravo1 · 5%
Države
Sjedinjene Američke Države20
Gradovi
St. Louis13
Dallas3
Austin1
Fort Worth1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Koordinator/ica projekta
prije 1 danIzvornik: Project Coordinator
Na lokacijiUpravljanje projektima i programima
Sr. specijalist/ica nabave
prije 3 danaIzvornik: Sr. Procurement Specialist
HibridnoSeniorOperacije i administracija
Senior nadzornik/ica
prije 5 danaIzvornik: Senior Superintendent
SeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Project Manager (industrijski)
prije 5 danaIzvornik: Project Manager (Industrial)
Na lokacijiUpravljanje projektima i programima
Zavarivač/ica kombiniranih cijevi
prije 8 danaIzvornik: Combination Pipe Welder
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Industrijski cijevni monter/ka
prije 8 danaIzvornik: Industrial Pipefitter
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Inženjer/ka projekta (Civil TX)
prije 8 danaIzvornik: Project Engineer (Civil TX)
Na lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Ljetna praksa 2027 za optimizaciju poslovanja
prije 10 danaIzvornik: Summer 2027 Business Optimization Internship
Na lokacijiJunior
Project Manager (građevinarstvo)
prije 10 danaIzvornik: Project Manager (Civil Construction)
Na lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Sr Project Manager (građevinarstvo)
prije 10 danaIzvornik: Sr Project Manager (Civil Construction)
Na lokacijiSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Specijalist/ica za planiranje talenata na terenu
prije 12 danaIzvornik: Field Talent Planning Specialist
Na lokacijiJuniorOperacije i administracijapotreban jezik: španjolski
Izvršni administrativni asistent/ica
prije 12 danaIzvornik: Executive Administrative Assistant
Na lokacijiOperacije i administracija
Senior specijalist/ica za obračun plaća
prije 23 danaIzvornik: Senior Payroll Specialist
SeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Specijalist/ica za obračun plaća
prije 23 danaIzvornik: Payroll Specialist
Na lokacijiJuniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Inženjer/ka projekta (Civil TX)
prije 26 danaIzvornik: Project Engineer (Civil TX)
Na lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Inženjer/ka projekta (građevina)
prije 29 danaIzvornik: Project Engineer (Civil)
Na lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 199, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 18:03 UTC, tijelo 631694 bajtova.