Lincoln Property Company
17 otvorenih radnih mjesta5 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 17 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika40%
Operacije i administracija17%
Uprava i rukovoditelji14%
Upravljanje projektima i programima7%
Financije i pravo5%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja2%
Ostalo14%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (17)
42poslovi, posljednjih 30 dana
8novo, posljednjih 7 dana
17različita radna mjesta (svako s 2.5 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-19)
110otvoreno na stranici, bilo koje starosti
35medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
5%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 110 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 427 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na lokaciji38 · 90%
Na daljinu2 · 5%
Hibridno1 · 2%
Mjesto rada nije navedeno1 · 2%
Razina iskustva
Senior11 · 26%
Srednja razina (Mid)7 · 17%
Junior5 · 12%
Staff1 · 2%
Uprava (C-level)1 · 2%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika17 · 40%
Operacije i administracija7 · 17%
Uprava i rukovoditelji6 · 14%
Upravljanje projektima i programima3 · 7%
Financije i pravo2 · 5%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 2%
Države
Sjedinjene Američke Države41
Gradovi
Washington5
Dallas4
Charlotte4
Baltimore4
San Rafael2
El Segundo2
San Francisco2
Los Angeles1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Assistant Property Manager- 80K–95K / godina
- Na lokaciji
- Junior
- Operacije i administracija
Izvornik: Property Manager- 115K–140K / godina
- Na lokaciji
- Srednja razina (Mid)
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Senior Project Manager- 150K–175K / godina
- Na lokaciji
- Senior
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Assistant Property Manager- 75K–80K / godina
- Na lokaciji
- Junior
- Operacije i administracija
Izvornik: Senior Accountant- 85K–90K / godina
- Hibridno
- Senior
- Financije i pravo
Izvornik: Property Coordinator- 28,84–31,25 / sat
- Na lokaciji
Izvornik: Project Manager- 115K–130K / godina
- Na lokaciji
- Senior
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Senior Property Manager- 130K–150K / godina
- Na lokaciji
- Senior
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Assistant Property Manager- 85K / godina
- Na lokaciji
- Junior
- Operacije i administracija
Izvornik: Mobile Building Engineer- 38–42 / sat
- Na daljinu
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Property Manager- 100K–110K / godina
- Na lokaciji
- Srednja razina (Mid)
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Building Engineer I- 30–33 / sat
- Na lokaciji
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Property Coordinator- 28,85–31,25 / sat
- Na lokaciji
Izvornik: Building Engineer- 55K–60K / godina
- Na lokaciji
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Lead Building Engineer- 42–48 / sat
- Na lokaciji
- Senior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Property Coordinator Izvornik: Administrative Assistant- 55K / godina
- Na lokaciji
- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
Izvornik: Administrative Assistant- 65K–75K / godina
- Na lokaciji
- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
Izvornik: Property Manager- 80K / godina
- Na lokaciji
- Srednja razina (Mid)
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Property Coordinator Izvornik: Project Manager- 110K–130K / godina
- Na lokaciji
- Senior
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Property Coordinator Izvornik: Lead Building Engineer- 32–37,5 / sat
- Na lokaciji
- Senior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Building Engineer I- 27,5 / sat
- Na lokaciji
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Lead Building Engineer- 40–45 / sat
- Na lokaciji
- Senior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Building Engineer I- 30–35 / sat
- Na lokaciji
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Lead Building Engineer- 46–48 / sat
- Na lokaciji
- Senior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Assistant Property Manager- 31,25 / sat
- Na lokaciji
- Junior
- Operacije i administracija
Izvornik: Director, Project Management and Construction- 170K–190K / godina
- Na lokaciji
- Staff
- Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Building Engineer I- 31–34 / sat
- Na lokaciji
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Building Engineer I- 31,3 / sat
- Na lokaciji
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Building Engineer I- 26,44–28,85 / sat
- Na lokaciji
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Building Engineer I- 28–35 / sat
- Na lokaciji
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Senior Property Manager- 120K–130K / godina
- Na lokaciji
- Senior
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Property Coordinator- 26,44–31,25 / sat
- Na lokaciji
Izvornik: Lead Building Engineer- 40–45 / sat
- Na lokaciji
- Senior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Assistant Property Manager- 35–0 / sat
- Na lokaciji
- Junior
- Operacije i administracija
Izvornik: Building Engineer I- 32 / sat
- Na lokaciji
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Chief Building Engineer- 50 / sat
- Na lokaciji
- Uprava (C-level)
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Accountant- 80K–90K / godina
- Na daljinu
- samo SAD
- Srednja razina (Mid)
- Financije i pravo
Izvornik: Tenant Engagement Manager- USD 70K–75K / godina
- Srednja razina (Mid)
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Maintenance Technician- 28 / sat
- Na lokaciji
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 337, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-27 14:08 UTC, tijelo 2987896 bajtova.