Trove Brands
17 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
E-trgovina i maloprodajaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 17 radnih mjesta
Operacije i administracija24%
Marketing i komunikacije18%
Financije i pravo12%
Kreativa, mediji i pisanje12%
Prodaja6%
Customer success i korisnička podrška6%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika6%
Ostalo18%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (17)
17poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
17različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-09-29)
38otvoreno na stranici, bilo koje starosti
38medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 38 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 158 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno16 · 94%
Na lokaciji1 · 6%
Razina iskustva
Junior6 · 35%
Srednja razina (Mid)4 · 24%
Senior3 · 18%
Područje
Operacije i administracija4 · 24%
Marketing i komunikacije3 · 18%
Kreativa, mediji i pisanje2 · 12%
Financije i pravo2 · 12%
Prodaja1 · 6%
Customer success i korisnička podrška1 · 6%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika1 · 6%
Države
Sjedinjene Američke Države17
Gradovi
Lehi17
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Domestic Inventory Control Supervisor- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
Izvornik: Amazon Operations Specialist- Junior
- Operacije i administracija
Izvornik: Marketing Project Coordinator- Owala- Junior
- Marketing i komunikacije
Izvornik: General Application – Future Opportunities Izvornik: Account Manager- Canada Izvornik: Owala Brand Marketing Associate- Core & Campaign- Junior
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Photography Manager- Kreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Senior Quality Specialist - Senior
Izvornik: Customer Service Associate- Junior
- Customer success i korisnička podrška
Izvornik: Domestic 3PL Specialist- Srednja razina (Mid)
Izvornik: GL Staff Accountant Izvornik: Purchasing Analyst- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
Izvornik: Brand Marketing Associate- Innovation, Owala- Junior
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Staff Accountant- AP- Junior
- Financije i pravo
Izvornik: New Product Engineer- Senior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Inventory Planner- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
Izvornik: Lead Photo Retoucher- Senior
- Kreativa, mediji i pisanje
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 25, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 17:28 UTC, tijelo 342202 bajtova.