RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 1 min
Hrvatski
Prijava
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← natrag

HRtechX

10 otvorenih radnih mjestaŠvedskaŠpanjolska

Fintech i plaćanjaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 10 radnih mjesta

Financije i pravo40%
Strategija, savjetovanje i analiza20%
Marketing i komunikacije10%
Ostalo30%
20poslovi, posljednjih 30 dana
10novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 2 oglasa)
10objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-22)
276otvoreno na stranici, bilo koje starosti
891medijalna starost, dani
0%IT (0)
100%u Europi (20)
0%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 276 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1432 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
035
0410
050
060
070
0874
090
1020

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno20 · 100%

Razina iskustva

nema podataka

Područje

Financije i pravo8 · 40%
Strategija, savjetovanje i analiza4 · 20%
Marketing i komunikacije2 · 10%

Države

Švedska10
Španjolska10

Gradovi

Stockholm10
Madrid10

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Private Equity Event Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Stockholm, Swedenizvornik ↗
Izvornik: Private Equity Conference Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Stockholm, Swedenizvornik ↗
Izvornik: Management Consulting Event Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Stockholm, Swedenizvornik ↗
Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Management Consulting Conference Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Stockholm, Swedenizvornik ↗
Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Investment Banking Event Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Stockholm, Swedenizvornik ↗
Financije i pravo
Izvornik: Finance Industry Event Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Stockholm, Swedenizvornik ↗
Financije i pravo
Izvornik: Finance Industry Conference Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Stockholm, Swedenizvornik ↗
Financije i pravo
Izvornik: Finance Event Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Stockholm, Swedenizvornik ↗
Financije i pravo
Izvornik: Event Coordinator Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Stockholm, Swedenizvornik ↗
Marketing i komunikacije
Izvornik: Conference Coordinator Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Stockholm, Swedenizvornik ↗
Izvornik: Private Equity Event Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Madrid, Spainizvornik ↗
Izvornik: Private Equity Conference Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Madrid, Spainizvornik ↗
Izvornik: Management Consulting Event Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Madrid, Spainizvornik ↗
Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Management Consulting Conference Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Madrid, Spainizvornik ↗
Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Investment Banking Event Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Madrid, Spainizvornik ↗
Financije i pravo
Izvornik: Finance Industry Event Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Madrid, Spainizvornik ↗
Financije i pravo
Izvornik: Finance Industry Conference Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Madrid, Spainizvornik ↗
Financije i pravo
Izvornik: Finance Event Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Madrid, Spainizvornik ↗
Financije i pravo
Izvornik: Event Coordinator Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Madrid, Spainizvornik ↗
Marketing i komunikacije
Izvornik: Conference Coordinator Volunteer
HRtechX·Fintech i plaćanja·Madrid, Spainizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 54, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 13:16 UTC, tijelo 2122956 bajtova.