HRtechX
10 otvorenih radnih mjestaŠvedskaŠpanjolska
Fintech i plaćanjaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 10 radnih mjesta
Financije i pravo40%
Strategija, savjetovanje i analiza20%
Marketing i komunikacije10%
Ostalo30%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (10)
20poslovi, posljednjih 30 dana
10novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 2 oglasa)
10objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-22)
276otvoreno na stranici, bilo koje starosti
891medijalna starost, dani
0%IT (0)
100%u Europi (20)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 276 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1432 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno20 · 100%
Razina iskustva
nema podataka
Područje
Financije i pravo8 · 40%
Strategija, savjetovanje i analiza4 · 20%
Marketing i komunikacije2 · 10%
Države
Švedska10
Španjolska10
Gradovi
Stockholm10
Madrid10
Poslovi u posljednjih 30 dana
Volonter/ka na događaju privatnog kapitala
prije 2 danaIzvornik: Private Equity Event Volunteer
Volonter/ka na konferenciji o private equityju
prije 2 danaIzvornik: Private Equity Conference Volunteer
Izvornik: Management Consulting Event Volunteer
Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Management Consulting Conference Volunteer
Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Investment Banking Event Volunteer
Financije i pravo
Volonter/ka na događaju financijske industrije
prije 2 danaIzvornik: Finance Industry Event Volunteer
Financije i pravo
Izvornik: Finance Industry Conference Volunteer
Financije i pravo
Koordinator/ica događaja volonter/ka
prije 2 danaIzvornik: Event Coordinator Volunteer
Marketing i komunikacije
Volonter/ka koordinator/ica konferencije
prije 2 danaIzvornik: Conference Coordinator Volunteer
Volonter/ka na događaju privatnog kapitala
prije 17 danaIzvornik: Private Equity Event Volunteer
Volonter/ka na konferenciji o private equityju
prije 17 danaIzvornik: Private Equity Conference Volunteer
Volonter/ka na događaju o upravljačkom savjetovanju
prije 17 danaIzvornik: Management Consulting Event Volunteer
Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Management Consulting Conference Volunteer
Strategija, savjetovanje i analiza
Volonter/ka na događaju investicijskog bankarstva
prije 17 danaIzvornik: Investment Banking Event Volunteer
Financije i pravo
Volonter/ka na događaju financijske industrije
prije 17 danaIzvornik: Finance Industry Event Volunteer
Financije i pravo
Volonter/ka na konferenciji financijske industrije
prije 17 danaIzvornik: Finance Industry Conference Volunteer
Financije i pravo
Koordinator/ica događaja volonter/ka
prije 17 danaIzvornik: Event Coordinator Volunteer
Marketing i komunikacije
Volonter/ka koordinator/ica konferencije
prije 17 danaIzvornik: Conference Coordinator Volunteer
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 54, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 13:16 UTC, tijelo 2122956 bajtova.