RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 1 min
Hrvatski
Prijava
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← natrag

Wahed

6 otvorenih radnih mjesta17 % na daljinuIndijaMalezijaSjedinjene Američke Države

Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 6 radnih mjesta

Financije i pravo50%
Uprava i rukovoditelji33%
Marketing i komunikacije17%
6poslovi, posljednjih 30 dana
1novo, posljednjih 7 dana
6različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-16)
19otvoreno na stranici, bilo koje starosti
70medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
17%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 19 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1723 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
062
072
084
091
105

Mjesto rada

Hibridno5 · 83%
Na daljinu1 · 17%

Razina iskustva

Senior2 · 33%
Junior1 · 17%

Područje

Financije i pravo3 · 50%
Uprava i rukovoditelji2 · 33%
Marketing i komunikacije1 · 17%

Države

Indija3
Malezija2
Sjedinjene Američke Države1

Gradovi

Mumbai3
Kuala Lumpur2

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: US Country Head
Wahed·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·USAizvornik ↗
Na daljinuUprava i rukovoditelji

Growth Lead

prije 8 dana
Izvornik: Growth Lead
Wahed·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Kuala Lumpurizvornik ↗
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Financial Analyst (FP&A)
Wahed·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Mumbaiizvornik ↗
HibridnoFinancije i pravo
Izvornik: Chartered Accountant – Real Estate Accounting
Wahed·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Mumbaiizvornik ↗
HibridnoFinancije i pravo
Izvornik: Senior Associate, Property Asset Management
Wahed·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Kuala Lumpurizvornik ↗
HibridnoSeniorUprava i rukovoditelji
Izvornik: AI and Automation Associate (Risk/Compliance)
Wahed·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Mumbaiizvornik ↗
HibridnoJuniorFinancije i pravo

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 16, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 05:01 UTC, tijelo 190805 bajtova.