RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano upravo sada
Hrvatski
Prijava
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← natrag

E Source

6 otvorenih radnih mjesta100 % na daljinuSjedinjene Američke Države

Energetika i klimaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 6 radnih mjesta

Operacije i administracija50%
Strategija, savjetovanje i analiza33%
Uprava i rukovoditelji17%
6poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
6različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-15)
15otvoreno na stranici, bilo koje starosti
37medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
100%na daljinu
50%s plaćom

Pokazatelj veličine: 15 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 179 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
041
050
061
071
083
095
104

Mjesto rada

Na daljinu6 · 100%

Razina iskustva

Senior2 · 33%
Junior2 · 33%
Staff1 · 17%
Srednja razina (Mid)1 · 17%

Područje

Operacije i administracija3 · 50%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 33%
Uprava i rukovoditelji1 · 17%

Države

Sjedinjene Američke Države3

Gradovi

nema podataka

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Lead Analyst, Technology Assessment Service
E Source·Energetika i klima·United Statesizvornik ↗
Na daljinuSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Director, Customer Energy Solutions
E Source·Energetika i klima·United Statesizvornik ↗
Na daljinuStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Associate Consultant, Customer Energy Solutions
E Source·Energetika i klima·United Statesizvornik ↗
Na daljinuJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior Transmission System Planning Consultant
E Source·Energetika i klima·Remoteizvornik ↗
USD 160K–220K / godinaNa daljinuSeniorOperacije i administracija
Izvornik: Junior System Planning Consultant
E Source·Energetika i klima·Remoteizvornik ↗
USD 120K–150K / godinaNa daljinuJuniorOperacije i administracija
Izvornik: Transmission System Planning Consultant
E Source·Energetika i klima·Remoteizvornik ↗
USD 140K–180K / godinaNa daljinuSrednja razina (Mid)Operacije i administracija

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 20, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:06 UTC, tijelo 282462 bajtova.