E Source
6 otvorenih radnih mjesta100 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Energetika i klimaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 6 radnih mjesta
Operacije i administracija50%
Strategija, savjetovanje i analiza33%
Uprava i rukovoditelji17%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (6)
6poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
6različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-15)
15otvoreno na stranici, bilo koje starosti
37medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
100%na daljinu
50%s plaćom
Pokazatelj veličine: 15 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 179 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na daljinu6 · 100%
Razina iskustva
Senior2 · 33%
Junior2 · 33%
Staff1 · 17%
Srednja razina (Mid)1 · 17%
Područje
Operacije i administracija3 · 50%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 33%
Uprava i rukovoditelji1 · 17%
Države
Sjedinjene Američke Države3
Gradovi
nema podataka
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Lead Analyst, Technology Assessment Service
Na daljinuSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Direktor/ica, Customer Energy Solutions
prije 1 danIzvornik: Director, Customer Energy Solutions
Na daljinuStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Associate Consultant, Customer Energy Solutions
Na daljinuJuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior Transmission System Planning Consultant
USD 160K–220K / godinaNa daljinuSeniorOperacije i administracija
Junior konzultant/ica za planiranje sustava
prije 25 danaIzvornik: Junior System Planning Consultant
USD 120K–150K / godinaNa daljinuJuniorOperacije i administracija
Konzultant/ica za planiranje prijenosnog sustava
prije 25 danaIzvornik: Transmission System Planning Consultant
USD 140K–180K / godinaNa daljinuSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 20, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:06 UTC, tijelo 282462 bajtova.