prije 6 danaizvornik ↗
Authentic Brands Group
10 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke DržaveMeksikoUjedinjeno Kraljevstvo
Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 10 radnih mjesta
Financije i pravo40%
Marketing i komunikacije20%
Kreativa, mediji i pisanje10%
Proizvod i dizajn10%
Customer success i korisnička podrška10%
Uprava i rukovoditelji10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (10)
10poslovi, posljednjih 30 dana
1novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-12)
33otvoreno na stranici, bilo koje starosti
44medijalna starost, dani
0%IT (0)
20%u Europi (2)
0%na daljinu
60%s plaćom
Pokazatelj veličine: 33 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 279 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno10 · 100%
Razina iskustva
Staff5 · 50%
Senior4 · 40%
Junior1 · 10%
Područje
Financije i pravo4 · 40%
Marketing i komunikacije2 · 20%
Customer success i korisnička podrška1 · 10%
Proizvod i dizajn1 · 10%
Kreativa, mediji i pisanje1 · 10%
Uprava i rukovoditelji1 · 10%
Države
Sjedinjene Američke Države6
Meksiko2
Ujedinjeno Kraljevstvo2
Gradovi
New York City5
Mexico City2
London2
Los Angeles1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Direktor/ica, korisničke usluge i operacije - Authentic Live
Izvornik: Director, Client Services & Operations - Authentic LiveUSD 110K–140K / godinaStaffCustomer success i korisnička podrška
prije 9 danaizvornik ↗
Senior pravni savjetnik/ica (Privremena zamjena za porodiljni dopust)
Izvornik: Senior Counsel (Temporary Maternity Cover)USD 6.666–7.500 / mjesecSeniorFinancije i pravo
prije 10 danaizvornik ↗
Senior voditelj/ica, riznica
Izvornik: Senior Manager, TreasuryUSD 140K–150K / godinaStaffFinancije i pravo
prije 12 danaizvornik ↗
prije 13 danaizvornik ↗
Privremeni grafički dizajner/ica
Izvornik: Temporary Graphic DesignerUSD 45 / satSeniorProizvod i dizajn
prije 15 danaizvornik ↗
Associate Manager, upravljanje brendom
Izvornik: Associate Manager, Brand ManagementJuniorMarketing i komunikacijepotreban jezik: španjolski
prije 18 danaizvornik ↗
prije 18 danaizvornik ↗
Direktor/ica, SEC izvještavanje
Izvornik: Director, SEC ReportingUSD 165K–170K / godinaStaffUprava i rukovoditelji
prije 19 danaizvornik ↗
Direktor/ica, društvene mreže - Dunkman
Izvornik: Director, Social Media - DunkmanUSD 100K–120K / godinaStaffMarketing i komunikacije
prije 27 danaizvornik ↗
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 26, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 17:16 UTC, tijelo 439762 bajtova.