Jetson Home
11 otvorenih radnih mjesta8 % na daljinuSjedinjene Američke DržaveKanada
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 11 radnih mjesta
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja31%
Uprava i rukovoditelji23%
Upravljanje projektima i programima15%
Marketing i komunikacije8%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje8%
Operacije i administracija8%
Financije i pravo8%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (11)
13poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
11različita radna mjesta (svako s 1.2 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-22)
57otvoreno na stranici, bilo koje starosti
73medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
8%na daljinu
92%s plaćom
Pokazatelj veličine: 57 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 150 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno12 · 92%
Na daljinu1 · 8%
Razina iskustva
Senior5 · 38%
Staff2 · 15%
Uprava (C-level)1 · 8%
Područje
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja4 · 31%
Uprava i rukovoditelji3 · 23%
Upravljanje projektima i programima2 · 15%
Financije i pravo1 · 8%
Operacije i administracija1 · 8%
Marketing i komunikacije1 · 8%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 8%
Države
Sjedinjene Američke Države7
Kanada6
Gradovi
North Vancouver6
Centennial3
Nashville1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Project CoordinatorUSD 65K–73K / godinaUpravljanje projektima i programima Izvornik: HVAC Team LeadUSD 37–48 / satSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Journeyman or Wireman Electrician USD 28–36 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: HVAC Team LeadUSD 37–48 / satSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Accounts Payable SpecialistUSD 60K–75K / godinaFinancije i pravo Izvornik: Procure to Pay ManagerUSD 105K–120K / godinaUprava i rukovoditelji Izvornik: New Product Introduction Program ManagerUSD 165K–200K / godinaSeniorUpravljanje projektima i programima Izvornik: Vice President, Field OperationsUSD 190K–220K / godinaNa daljinuUprava (C-level)Operacije i administracija Izvornik: Marketing Growth LeadUSD 107K–130K / godinaSeniorMarketing i komunikacije Izvornik: Director of Technical ServiceUSD 170K–205K / godinaStaffUprava i rukovoditelji Izvornik: Director of Technical ServiceUSD 165K–200K / godinaStaffUprava i rukovoditelji Izvornik: Payroll SpecialistUSD 82K–102K / godinaSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje Izvornik: Master Electrician (CE License Holder)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 25, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 11:17 UTC, tijelo 936089 bajtova.