RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtke
Hrvatski

← natrag

Jetson Home

11 otvorenih radnih mjesta8 % na daljinuSjedinjene Američke DržaveKanada

Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 11 radnih mjesta

Obrti, graditeljstvo i proizvodnja31%
Uprava i rukovoditelji23%
Upravljanje projektima i programima15%
Marketing i komunikacije8%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje8%
Operacije i administracija8%
Financije i pravo8%
13poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
11različita radna mjesta (svako s 1.2 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-22)
57otvoreno na stranici, bilo koje starosti
73medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
8%na daljinu
92%s plaćom

Pokazatelj veličine: 57 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 150 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
055
063
0718
089
099
1013

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno12 · 92%
Na daljinu1 · 8%

Razina iskustva

Senior5 · 38%
Staff2 · 15%
Uprava (C-level)1 · 8%

Područje

Obrti, graditeljstvo i proizvodnja4 · 31%
Uprava i rukovoditelji3 · 23%
Upravljanje projektima i programima2 · 15%
Financije i pravo1 · 8%
Operacije i administracija1 · 8%
Marketing i komunikacije1 · 8%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 8%

Države

Sjedinjene Američke Države7
Kanada6

Gradovi

North Vancouver6
Centennial3
Nashville1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Koordinator/ica projekta

Izvornik: Project Coordinator
Nekretnine, graditeljstvo i proptechCentennial, CO
USD 65K–73K / godinaUpravljanje projektima i programima
prije 1 danizvornik ↗

HVAC Team Lead

Izvornik: HVAC Team Lead
Nekretnine, graditeljstvo i proptechCentennial, CO
USD 37–48 / satSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 2 danaizvornik ↗

HVAC Team Lead

Izvornik: HVAC Team Lead
Nekretnine, graditeljstvo i proptechWindsor, CO
USD 37–48 / satSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 3 danaizvornik ↗

Potpredsjednik/ca, terenske operacije

Izvornik: Vice President, Field Operations
Nekretnine, graditeljstvo i proptechRemote, USA
USD 190K–220K / godinaNa daljinuUprava (C-level)Operacije i administracija
prije 16 danaizvornik ↗

Marketing Growth Lead

Izvornik: Marketing Growth Lead
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNorth Vancouver, BC
USD 107K–130K / godinaSeniorMarketing i komunikacije
prije 17 danaizvornik ↗

Direktor/ica tehničke službe

Izvornik: Director of Technical Service
Nekretnine, graditeljstvo i proptechCentennial, CO
USD 170K–205K / godinaStaffUprava i rukovoditelji
prije 19 danaizvornik ↗

Direktor/ica tehničke službe

Izvornik: Director of Technical Service
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNorth Vancouver, BC
USD 165K–200K / godinaStaffUprava i rukovoditelji
prije 19 danaizvornik ↗

Specijalist/ica za obračun plaća

Izvornik: Payroll Specialist
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNorth Vancouver, BC
USD 82K–102K / godinaSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
prije 23 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 25, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 11:17 UTC, tijelo 936089 bajtova.