Bitpanda
21 otvoreno radno mjestoAustrijaŠpanjolskaNjemačka
Kripto i Web3Tvrtka sa softverskim proizvodomUdio IT-a 38 % od 21 radnih mjesta
Financije i pravo21%
Proizvod i dizajn21%
Informacijska sigurnost17%
Podaci i strojno učenje12%
Marketing i komunikacije12%
Operacije i administracija8%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje4%
Razvoj softvera (općenito)4%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (21)
24poslovi, posljednjih 30 dana
8novo, posljednjih 7 dana
21različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-22)
35otvoreno na stranici, bilo koje starosti
14medijalna starost, dani
33%IT (8)
100%u Europi (24)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 35 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 367 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno24 · 100%
Razina iskustva
Senior11 · 46%
Junior7 · 29%
Srednja razina (Mid)3 · 12%
Staff2 · 8%
Područje
Financije i pravo5 · 21%
Proizvod i dizajn5 · 21%
Informacijska sigurnost4 · 17%
Marketing i komunikacije3 · 12%
Podaci i strojno učenje3 · 12%
Operacije i administracija2 · 8%
Razvoj softvera (općenito)1 · 4%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 4%
Države
Austrija20
Španjolska2
Njemačka1
Rumunjska1
Gradovi
Vienna20
Barcelona2
Berlin1
Bucharest1
Poslovi u posljednjih 30 dana
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Associate, AFC Compliance
prije 1 danHibridnoJuniorFinancije i pravo
Lead Product Manager, DeFi
prije 1 danIzvornik: Lead Product Manager, DeFi
HibridnoSeniorProizvod i dizajn
HibridnoSeniorProizvod i dizajn
Senior Product Designer, Web3
prije 1 danHibridnoSeniorProizvod i dizajn
Senior Product Designer, Web3
prije 1 danHibridnoSeniorProizvod i dizajn
Senior SOC Analyst, Security Operations
prije 2 danaHibridnoSeniorInformacijska sigurnost
Specijalist/ica, nabava
prije 2 danaIzvornik: Specialist, Procurement
HibridnoSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Associate, Tax
prije 9 danaHibridnoJuniorFinancije i pravopotreban jezik: njemački
Intern, Java Engineer
prije 10 danaHibridnoJuniorRazvoj softvera (općenito)Java
Intern, Data Engineer
prije 10 danaIzvornik: Intern, Data Engineer
HibridnoJuniorPodaci i strojno učenjePythonSQL
Pripravnik/ica, Business Intelligence
prije 10 danaIzvornik: Intern, Business Intelligence
HibridnoJuniorPodaci i strojno učenjePythonSQL
Djelatnik/ca na recepciji
prije 11 danaIzvornik: Front Office Associate
HibridnoJuniorOperacije i administracijapotreban jezik: njemački
Senior specijalist/ica za informacijsku sigurnost
prije 11 danaIzvornik: Senior Specialist, Information Security
HibridnoSeniorInformacijska sigurnost
Business Intelligence Analyst
prije 14 danaHibridnoSrednja razina (Mid)Podaci i strojno učenjePythonSQL
Intern, HR Operations
prije 14 danaHibridnoJuniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Specijalist/ica, informacijska sigurnost
prije 14 danaIzvornik: Specialist, Information Security
HibridnoSrednja razina (Mid)Informacijska sigurnost
Lead, Information Security
prije 14 danaHibridnoSeniorInformacijska sigurnost
Izvornik: Specialist, Consolidation & Regional Finance
HibridnoFinancije i pravo
Senior Product Manager - Crypto
prije 22 danaHibridnoSeniorProizvod i dizajn
Lead pravni savjetnik/ica, Group DPO
prije 24 danaIzvornik: Lead Legal Counsel, Group DPO
HibridnoSeniorFinancije i pravopotreban jezik: njemački
Lead pravni savjetnik/ica, Group DPO
prije 24 danaIzvornik: Lead Legal Counsel, Group DPO
HibridnoSeniorFinancije i pravopotreban jezik: njemački
Manager, Growth Analytics
prije 28 danaHibridnoStaffMarketing i komunikacije
Manager, Growth Analytics
prije 28 danaHibridnoStaffMarketing i komunikacije
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 157, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:16 UTC, tijelo 486503 bajtova.