RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 1 min
Hrvatski
Prijava

← natrag

Bitpanda

21 otvoreno radno mjestoAustrijaŠpanjolskaNjemačka

Kripto i Web3Tvrtka sa softverskim proizvodomUdio IT-a 38 % od 21 radnih mjesta

Financije i pravo21%
Proizvod i dizajn21%
Informacijska sigurnost17%
Podaci i strojno učenje12%
Marketing i komunikacije12%
Operacije i administracija8%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje4%
Razvoj softvera (općenito)4%
24poslovi, posljednjih 30 dana
8novo, posljednjih 7 dana
21različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-22)
35otvoreno na stranici, bilo koje starosti
14medijalna starost, dani
33%IT (8)
100%u Europi (24)
0%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 35 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 367 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
121
010
020
030
040
051
061
071
082
097
1020

Mjesto rada

Hibridno24 · 100%

Razina iskustva

Senior11 · 46%
Junior7 · 29%
Srednja razina (Mid)3 · 12%
Staff2 · 8%

Područje

Financije i pravo5 · 21%
Proizvod i dizajn5 · 21%
Informacijska sigurnost4 · 17%
Marketing i komunikacije3 · 12%
Podaci i strojno učenje3 · 12%
Operacije i administracija2 · 8%
Razvoj softvera (općenito)1 · 4%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 4%

Države

Austrija20
Španjolska2
Njemačka1
Rumunjska1

Gradovi

Vienna20
Barcelona2
Berlin1
Bucharest1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoJuniorFinancije i pravo
Izvornik: Lead Product Manager, DeFi
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoSeniorProizvod i dizajn
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoSeniorProizvod i dizajn
Bitpanda·Kripto i Web3·Barcelona, Spainizvornik ↗
HibridnoSeniorProizvod i dizajn
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoSeniorProizvod i dizajn
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoSeniorInformacijska sigurnost
Izvornik: Specialist, Procurement
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoSrednja razina (Mid)Operacije i administracija

Associate, Tax

prije 9 dana
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoJuniorFinancije i pravopotreban jezik: njemački
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoJuniorRazvoj softvera (općenito)Java
Izvornik: Intern, Data Engineer
Bitpanda·Kripto i Web3·Barcelona, Spainizvornik ↗
HibridnoJuniorPodaci i strojno učenjePythonSQL
Izvornik: Intern, Business Intelligence
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoJuniorPodaci i strojno učenjePythonSQL
Izvornik: Front Office Associate
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoJuniorOperacije i administracijapotreban jezik: njemački
Izvornik: Senior Specialist, Information Security
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoSeniorInformacijska sigurnost
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoSrednja razina (Mid)Podaci i strojno učenjePythonSQL
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoJuniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Specialist, Information Security
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoSrednja razina (Mid)Informacijska sigurnost
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoSeniorInformacijska sigurnost
Izvornik: Specialist, Consolidation & Regional Finance
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoFinancije i pravo
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoSeniorProizvod i dizajn
Izvornik: Lead Legal Counsel, Group DPO
Bitpanda·Kripto i Web3·Berlin, Berlin, Germanyizvornik ↗
HibridnoSeniorFinancije i pravopotreban jezik: njemački
Izvornik: Lead Legal Counsel, Group DPO
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoSeniorFinancije i pravopotreban jezik: njemački
Bitpanda·Kripto i Web3·București, Bucharest, Romaniaizvornik ↗
HibridnoStaffMarketing i komunikacije
Bitpanda·Kripto i Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvornik ↗
HibridnoStaffMarketing i komunikacije

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 157, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:16 UTC, tijelo 486503 bajtova.