RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano upravo sada
Hrvatski
Prijava
Táto stránka je dostupná v jazyku: Slovenčina.Prepnúť×

← natrag

Critical Loop

9 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države

Energetika i klimaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 11 % od 9 radnih mjesta

Operacije i administracija33%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja22%
QA i testiranje11%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika11%
Upravljanje projektima i programima11%
Zaštitarske usluge i sigurnost11%
9poslovi, posljednjih 30 dana
5novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-19)
16otvoreno na stranici, bilo koje starosti
17medijalna starost, dani
11%IT (1)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
100%s plaćom

Pokazatelj veličine: 16 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 72 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
082
095
109

Mjesto rada

Na lokaciji8 · 89%
Hibridno1 · 11%

Razina iskustva

Staff2 · 22%
Srednja razina (Mid)1 · 11%
Senior1 · 11%

Područje

Operacije i administracija3 · 33%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja2 · 22%
QA i testiranje1 · 11%
Upravljanje projektima i programima1 · 11%
Zaštitarske usluge i sigurnost1 · 11%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika1 · 11%

Države

Sjedinjene Američke Države9

Gradovi

Torrance7
Long Beach3

Poslovi u posljednjih 30 dana

Test Engineer

prije 1 dan
Izvornik: Test Engineer
Critical Loop·Energetika i klima·Long Beach (On-site)izvornik ↗
USD 125K–170K / godinaNa lokacijiQA i testiranjePython

Project Manager

prije 2 dana
Izvornik: Project Manager
Critical Loop·Energetika i klima·Torrance (Hybrid)izvornik ↗
USD 118K–180K / godinaHibridnoUpravljanje projektima i programima

Master Scheduler

prije 4 dana
Izvornik: Master Scheduler
Critical Loop·Energetika i klima·Torrance (On-Site)izvornik ↗
USD 50K–75K / godinaNa lokacijiOperacije i administracija
Izvornik: Operations & Logistics Coordinator
Critical Loop·Energetika i klima·Long Beach (On-site)izvornik ↗
USD 28–35 / satNa lokacijiOperacije i administracija
Izvornik: Quality Inspector
Critical Loop·Energetika i klima·Torrance (On-Site)izvornik ↗
USD 38–45 / satNa lokacijiSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Environmental Health & Safety Officer
Critical Loop·Energetika i klima·Torrance (On-Site)izvornik ↗
USD 115K–135K / godinaNa lokacijiSeniorZaštitarske usluge i sigurnost

Head of Production

prije 10 dana
Izvornik: Head of Production
Critical Loop·Energetika i klima·Torrance (On-Site)izvornik ↗
USD 200K–260K / godinaNa lokacijiStaffObrti, graditeljstvo i proizvodnja

Head of Operations

prije 10 dana
Izvornik: Head of Operations
Critical Loop·Energetika i klima·Torrance (On-Site)izvornik ↗
USD 200K–300K / godinaNa lokacijiStaffOperacije i administracija
Izvornik: Mechanical Engineer
Critical Loop·Energetika i klima·Long Beach (On-site) | Torrance (On-Site)izvornik ↗
USD 120K–155K / godinaNa lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 91, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 11:08 UTC, tijelo 205070 bajtova.