Critical Loop
9 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Energetika i klimaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 11 % od 9 radnih mjesta
Operacije i administracija33%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja22%
QA i testiranje11%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika11%
Upravljanje projektima i programima11%
Zaštitarske usluge i sigurnost11%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (9)
9poslovi, posljednjih 30 dana
5novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-19)
16otvoreno na stranici, bilo koje starosti
17medijalna starost, dani
11%IT (1)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 16 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 72 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na lokaciji8 · 89%
Hibridno1 · 11%
Razina iskustva
Staff2 · 22%
Srednja razina (Mid)1 · 11%
Senior1 · 11%
Područje
Operacije i administracija3 · 33%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja2 · 22%
QA i testiranje1 · 11%
Upravljanje projektima i programima1 · 11%
Zaštitarske usluge i sigurnost1 · 11%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika1 · 11%
Države
Sjedinjene Američke Države9
Gradovi
Torrance7
Long Beach3
Poslovi u posljednjih 30 dana
Test Engineer
prije 1 danIzvornik: Test Engineer
USD 125K–170K / godinaNa lokacijiQA i testiranjePython
Project Manager
prije 2 danaIzvornik: Project Manager
USD 118K–180K / godinaHibridnoUpravljanje projektima i programima
Master Scheduler
prije 4 danaIzvornik: Master Scheduler
USD 50K–75K / godinaNa lokacijiOperacije i administracija
Koordinator/ica operacija i logistike
prije 4 danaIzvornik: Operations & Logistics Coordinator
USD 28–35 / satNa lokacijiOperacije i administracija
Inspektor/ica kvalitete
prije 4 danaIzvornik: Quality Inspector
USD 38–45 / satNa lokacijiSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Environmental Health & Safety Officer
USD 115K–135K / godinaNa lokacijiSeniorZaštitarske usluge i sigurnost
Head of Production
prije 10 danaIzvornik: Head of Production
USD 200K–260K / godinaNa lokacijiStaffObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Head of Operations
prije 10 danaIzvornik: Head of Operations
USD 200K–300K / godinaNa lokacijiStaffOperacije i administracija
Inženjer/ka strojarstva
prije 17 danaIzvornik: Mechanical Engineer
USD 120K–155K / godinaNa lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 91, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 11:08 UTC, tijelo 205070 bajtova.