AKQA
8 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke DržaveNjemačkaFrancuska
Djelatnost nepoznataNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 8 radnih mjesta
Kreativa, mediji i pisanje38%
Strategija, savjetovanje i analiza25%
Prodaja12%
Marketing i komunikacije12%
Upravljanje projektima i programima12%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (8)
8poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-11)
31otvoreno na stranici, bilo koje starosti
51medijalna starost, dani
0%IT (0)
38%u Europi (3)
0%na daljinu
38%s plaćom
Pokazatelj veličine: 31 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 344 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno8 · 100%
Razina iskustva
Staff5 · 62%
Senior3 · 38%
Područje
Kreativa, mediji i pisanje3 · 38%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 25%
Marketing i komunikacije1 · 12%
Upravljanje projektima i programima1 · 12%
Prodaja1 · 12%
Države
Sjedinjene Američke Države4
Njemačka1
Francuska1
Australija1
Ujedinjeno Kraljevstvo1
Gradovi
New York City3
Berlin1
Paris1
Melbourne1
Sydney1
Seattle1
London1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Senior strateg/inja sadržaja - Freelance
prije 3 danaIzvornik: Senior Content Strategist - Freelance
USD 75–85 / satSeniorMarketing i komunikacije
Senior Project Manager
prije 3 danaIzvornik: Senior Project Manager
SeniorUpravljanje projektima i programima
Senior dizajner/ica - freelance
prije 12 danaIzvornik: Senior Designer - Freelance
USD 2.600–3.000SeniorKreativa, mediji i pisanje
Direktor/ica grupne strategije - Freelance
prije 12 danaIzvornik: Group Strategy Director - Freelance
USD 5.000–6.000StaffStrategija, savjetovanje i analiza
Direktor/ica strategije, CRM i lojalnost
prije 17 danaIzvornik: Strategy Director, CRM & Loyalty
StaffStrategija, savjetovanje i analiza
Kreativni direktor/ica (copywriter)
prije 24 danaIzvornik: Creative Director (Copywriter)
StaffKreativa, mediji i pisanje
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 20, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:23 UTC, tijelo 284093 bajtova.