RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 4 min
Hrvatski
Prijava
Táto stránka je dostupná v jazyku: Slovenčina.Prepnúť×

← natrag

AKQA

8 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke DržaveNjemačkaFrancuska

Djelatnost nepoznataNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 8 radnih mjesta

Kreativa, mediji i pisanje38%
Strategija, savjetovanje i analiza25%
Prodaja12%
Marketing i komunikacije12%
Upravljanje projektima i programima12%
8poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-11)
31otvoreno na stranici, bilo koje starosti
51medijalna starost, dani
0%IT (0)
38%u Europi (3)
0%na daljinu
38%s plaćom

Pokazatelj veličine: 31 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 344 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

111
120
010
020
032
040
052
062
074
083
0910
107

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno8 · 100%

Razina iskustva

Staff5 · 62%
Senior3 · 38%

Područje

Kreativa, mediji i pisanje3 · 38%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 25%
Marketing i komunikacije1 · 12%
Upravljanje projektima i programima1 · 12%
Prodaja1 · 12%

Države

Sjedinjene Američke Države4
Njemačka1
Francuska1
Australija1
Ujedinjeno Kraljevstvo1

Gradovi

New York City3
Berlin1
Paris1
Melbourne1
Sydney1
Seattle1
London1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Senior Content Strategist - Freelance
USD 75–85 / satSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Senior Project Manager
SeniorUpravljanje projektima i programima
Izvornik: Senior Art Director
StaffKreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Senior Designer - Freelance
AKQA·New York izvornik ↗
USD 2.600–3.000SeniorKreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Group Strategy Director - Freelance
USD 5.000–6.000StaffStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Strategy Director, CRM & Loyalty
AKQA·Melbourne, Sydneyizvornik ↗
StaffStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Group Account Director
StaffProdaja
Izvornik: Creative Director (Copywriter)
StaffKreativa, mediji i pisanje

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 20, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:23 UTC, tijelo 284093 bajtova.